Panelowa antena DVB-T2 EDIT do kampera, samochodu, domu LTE 5G

ANTV2887

Nowy produkt

Panelowa antena zewnętrzna DVB-T/T2 do kampera, samochodu, domu  EDIT aktywna ze wzmacniaczem i zasilaczem.

Więcej szczegółów

W magazynie

169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Panelowa antena zewnętrzna DVB-T/T2 do kampera, samochodu, domu EDIT aktywna ze wzmacniaczem i zasilaczem.

Antena zewnętrzna EDIT to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, zaprojektowana do zwiększania zasięgu sygnału w różnych środowiskach. Jest to wszechstronne urządzenie, które można wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach. Dla osób podróżujących kamperem antena zewnętrzna jest idealnym rozwiązaniem do oglądania telewizji w trakcie podróży. Pozwala na lepszy odbiór sygnału w odległych lub słabo zasięgowych miejscach, zapewniając dostęp telewizji czy radia cyfrowego DAB+.


Wysokiej jakości materiały

Antena została zbudowana z najwyższej jakości komponentów odpornych na upływ czasu. Nowoczesny kształt anteny sprawi, że wpasuje się praktycznie w każde warunki. Antena posiada białe, błyszczące wykończenie.

Uniwersalność i łatwy montaż

Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi (1-elementowa konstrukcja) możemy zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wiele nerwów. Dodatkową zaletą jest również możliwość zamontowania jej, gdzie chcemy i kiedy chcemy. W łatwy sposób możemy zamontować EDIT na kamperze, przy samochodzie ciężarowym lub w domu. Szybko i przyjemnie.

Antena działająca w obu polaryzacjach

Antena jest zaprojektowana tak, aby mogła obsługiwać obie polaryzacje. Oznacza to, że może odbierać sygnały zarówno pionowe, jak i poziome, co jest szczególnie przydatne w zastosowaniach, gdzie kierunek polaryzacji może się zmieniać. Dzięki takiemu rozwiązaniu idealnie wpasuje się jako odbiornik sygnału w podróży.

Odbieraj telewizję DVB-T/T2 w najwyższej możliwej jakości

Oglądaj kanały telewizyjne DVB-T i DVB-T2 w jakości Full HD, Ultra HD – 4K i 3D. Ponadto antena jest przygotowana do odbioru telewizji w nowej kompresji DVB-T2 H.265, która została wprowadzona w 2022 roku w całej Unii Europejskiej.

Złożona antena, gotowa do działania

Antena jest już złożona, wystarczy ustawić ją w miejscu który zapewni odpowiednią jakość sygnału. Rekomendowana odległość od nadajnika to max. 60km
Telewizja za darmo - bez umowy i abonamentu

Oglądaj blisko 30 kanałów telewizyjnych bez żadnych ukrytych opłat. Zupełnie za darmo! Antena EDIT pozwala na oglądanie wszystkich dostępnych kanałów telewizji cyfrowej naziemnej.

Dane techniczne:

- Wbudowany Filtr LTE 5G
- Odbieraj cyfrowy sygnał TV w jakości FullHD/4K/8K
- Pasmo odbioru: VHF + UHF (COMBO)
- Zakres częstotliwości VHF/DAB+: 174-230 MHz
- Zakres częstotliwości UHF: 470-698 MHz
- Zysk energetyczny: 20dB
- Polaryzacja anteny: pozioma H / pionowa V
- Typ anteny: aktywna ze wzmacniaczem + zasilacz antenowy
- Impedancja: 75Ω
- Maksymalna średnica montażowa: 60mm
- Napięcie wejściowe: AC110~240V
- Napięcie robocze: DC12V/200mA


GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty