Kamera IP WiFi w żarówce LED

KAME1245

Nowy produkt

Kamera 360° wbudowana w żarówkę LED z możliwością nagrywania dźwięku, regulacji jasności oświetlenia.

Więcej szczegółów

W magazynie

125,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kamera 360° wbudowana w żarówkę LED z możliwością nagrywania dźwięku, regulacji jasności oświetlenia.

- Rozdzielczość: 1280x960
- Format zapisu: H.264
- Pamięć: kart SD

Dzięki kamerze WiFi w żarówce zabezpieczysz swój dom jak nigdy dotąd. Dzięki najnowszej technologii, w niewielkiej żarówce z gwintem E27 (kompatybilnym z większością lamp) udało się zainstalować wiele przydatnych funkcji.

Sterowanie urządzeniem odbywa się z poziomu aplikacji, którą w łatwy sposób pobierzesz na swój telefon. Od teraz, nawet wyjeżdżając na wakacje, możesz mieć kontrolę nad tym co dzieje się w Twoim domu!

Ze względu na swój niepozorny kształt, urządzenie nie rzuca się w oczy. Pełni ono podwójną funkcję - kamery oraz zwykłej żarówki z diodami LED. Kamera w żarówce posiada pole widzenia równe 5-ciu standardowym kamerom!

Nie musisz już montować w swoim domu nieestetycznych kamer, wystarczy, że wkręcisz żarówkę z kamerą WiFi do gwintu dowolnej lampy i gotowe! Urządzenie nie potrzebuje dodatkowego zasilania.

Szerokokątny obiektyw typu Fish Eye zarejestruje wszystko, co zdarzy się w zasięgu pola widzenia kamery. Filmy i dźwięk zarejestrowane przez urządzenie będą zapisywane na karcie SD oraz przesyłane na żywo do aplikacji zsynchronizowanej z kamerą. Doskonała jakość zapisu Full HD sprawi, że nie umknie Ci żaden szczegół.

Diody LED, w które wyposażona jest żarówka doświetlą otoczenie nawet w nocy!

Czujnik ruchu, w który wyposażona została kamera automatycznie aktywuje nagrywanie, gdy podczas Twojej nieobecności do domu wtargnie osoba niepowołana. Urządzenie nie tylko nagra całą sytuację, ale również powiadomi Cię o niej, wysyłając na Twój telefon wiadomość tekstową. Oprócz funkcji monitoringu, kamera sprawdzi się również jako elektroniczna niania czy urządzenie do obserwacji domowych zwierząt!

Bądź zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim domu!

Zalety urządzenia:

- niepozorny wygląd
- duża funkcjonalność
- zapis obrazu w jakości HD oraz dźwięku
- obsługa z poziomu aplikacji
- zapis zdjęć na karcie SD
- 360° pole widzenia
- wbudowany głośnik
- łatwa i bezinwazyjna instalacja
- prosta obsługa

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty