Nowy Rozdzielacz USB-C na 2x port HDMI 2.0a 4K 60Hz Zobacz większe

Rozdzielacz USB-C na 2x HDMI Unitek 4K 60Hz

ROZUSB1569-AL

Nowy produkt

Rozdzielacz USB-C przyda się do podłączenia jednego lub dwóch monitorów do laptopa, komputera lub tabletu z portem USB-C z DP Alt Mode lub Thunderbolt 3 np. MacBooka Pro.

Więcej szczegółów

W magazynie

249,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rozdzielacz USB-C przyda się do podłączenia jednego lub dwóch monitorów do laptopa, komputera lub tabletu z portem USB-C z DP Alt Mode lub Thunderbolt 3 np. MacBooka Pro.
Dopasowany do najnowszej wersji standardu HDMI 2.0a, umożliwia więc przesyłanie wysokiej jakości dźwięku i obrazu w rozdzielczości 4K przy częstotliwości 60Hz.
Najważniejsze cechy
  • Dwa porty wyjściowe HDMI i wtyk USB TYP-C
  • Możliwość klonowania i rozszerzania obrazu
  • HDMI 2.0a obsługuje obraz o rozdzielczości 4K@60Hz i niższe
  • Kompatybilność z zabezpieczeniami HDCP 2.2

Funkcja MST

Technologia Multi-Stream Transport umożliwia rozszerzenie podstawowego ekranu komputera o dwa dodatkowe obrazy w maksymalnej rozdzielczości (na komputerach z systemem iOS działa rozszerzanie tylko do jednego ekranu, a na zewnętrznych monitorach jest możliwe wyświetlanie dwóch takich samych obrazów).

Technologia HDCP

Wygoda i jakość urządzeń audio-video to jednak nie tylko wysokie rozdzielczości obrazu. Rozdzielacz USB-C na HDMI jest kompatybilna z zabezpieczeniami HDCP 2.2 (High-bandwidth Digital Content Protection), czyli może być bez problemu używana do oglądania filmów z płyt Blu-ray i z popularnych serwisów (Ultra HD 4K Netflix, Amazon Prime Video etc.). Jest też w pełni plug-and-play i nie wymaga dodatkowego zasilania ani instalacji sterowników.

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty