Homatics Box R Plus + pilot BIG + DVB-T2

RECM4822

Nowy produkt

Homatics Box R Plus został wyposażony w 4-dzeniowy procesor Cortex A55, 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. W zestawie przystawka DVB-T2 oraz pilot typu Homatics Big. Posiada dodatkowe przyciski numeryczne do szybkiego wyboru numeru kanału!

Więcej szczegółów

W magazynie

699,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Homatics Box R Plus został wyposażony w 4-dzeniowy procesor Cortex A55, 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej.

W zestawie przystawka DVB-T2 oraz pilot typu Homatics Big. Posiada dodatkowe przyciski numeryczne do szybkiego wyboru numeru kanału!

Ponadto wspiera obsługę Bluetooth 5 i Wi-Fi 6. Na pokładzie nie zabrakło też wszystkich certyfikacji na czele z Google i Netflixem.

Zawiera fabrycznie zainstalowanego asystenta głosowego Google YouTubeNetflix, sklep Google Play, Amazon Prime Video, wbudowany Chromecast.

Obsługuje najczęściej używane aplikacje, takie jak KODI, Disney+, Google, sklep Google Play, Google Play Movies & TV, Spotify, Viaplay, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video.

Doskonale też radzi sobie z polskimi aplikacjami dostawców treści takimi jak: Polsat Box Go, WP Pilot, CDA, Play Now, UPC TV GO, HBO Max, Canal+ online, Player, TVP Vod.

Dzięki pełnej certyfikacji, masz dostęp do Sklepu Play i setek tysięcy aplikacji, w tym także do nielimitowanej rozrywki w aplikacjach streamingowych, VoD i podcastowych. Pamiętaj jednak, że urządzenie nie zawiera żadnego opłaconego abonamentu ani subskrypcji do serwisów multimedialnych.

Smart box obsługuje wyświetlanie treści HDR10, HDR10+ oraz Dolby Vision. Obraz jest ostry jak brzytwa i pięknie nasycony kolorami. Brak opóźnień, idealnie synchronizowane audio z video - to gwarancja najlepszej dawki emocji.

Homatics Box R 4K Plus wyświetla obraz w 4K w 60 klatkach na sekundę. Dzięki temu doświadczysz bardzo płynnego obrazu np. podczas wydarzeń sportowych, dynamicznych filmów czy gier.

Asystent Google także jest obecny w urządzeniu Box R Plus 4K. Możesz sterować głosowo swoimi urządzeniami smart, a jako mikrofon posłuży Ci pilot od urządzenia. Wystarczy, że użyjesz dedykowanego na pilocie przycisku a Asystent będzie od razu gotowy do współpracy z Tobą.

W Sklepie Play są także gry, a Box R Plus to bardzo wydajne urządzenie ;)
Nie wahaj się i graj w najbardziej wymagające tytuły, a 4GB pamięci RAM spokojnie poradzą sobie z danymi do przeliczenia podczas Twoich rozgrywek.

Obsługiwanie funkcji Chromecast'a jest bardzo wygodną funkcją dodatkową. Oczywiście Homatics Box R Plus 4K obsługuje tzw screen mirroring i pozwala na wyświetlanie treści bezpośrednio ze smartfona na ekranie Twojego telewizora.

Poniżej pokazujemy rozkład gniazd i złącz w Homatics Box R Plus. Urządzenie posiada dwa porty typu USB-C. Jedno służy do podłączenia sticka telewizji naziemnej i kablowej DVB-T2/C a drugie (ukryte na spodzie odtwarzacza) jest przeznaczone wyłącznie dla akcesoriów marki Homatics, które zostaną wprowadzone na rynek w późniejszym terminie! Portu tego nie wolno używać np. do podłączania pendrive'a lub innych urządzeń zewnętrznych, gdyż grozi to uszkodzeniem.

Specyfikacja techniczna:

procesor CPU: Quad-core Cortex-As5
układ graficznyGPU: ARM Mali-G31
RAM: 4GB DDR
pamięć wbudowana: eMMC 32GB
Wi-Fi: 802.11 b/g/n/ac/ax 2.4G/5G Wi-Fi 6
Ethernet: 1000 Mbps
Bluetooth: Bluetooth 5.0
tryby audio: Mono/Stereo/Left/Right
wsparcie DTS: Tak
wsparcie Dolby Atmos: Tak
rozdzielczość video: 480i/p, 576i/p, 720p, 1080i/p i 4Kx2K
wsparcie Dolby Vision: Tak
wyjście videot: HDMI 2.1, HDCP2.2
wymiary: 114 x 114 x 28 mm
waga: < 1kg
kolor: biały i miedziany

Przykładowe zrzuty Ekranowe:

Specyfikacja sticka i demodulatora DVB-T2

Modulacje: 16, 32, 64, 128 i 256QAM

Zakres częstotliwości: od 52,5 MHz do 866 MHz

Złącze wejściowe RF: IEC-żeńskie

DVB-T/T2:

Zgodny z ETSI EN 302-755 V1.3.1 i EN 300-744 V1.6.1

Zgodny z DTG D-book 7 część A w wersji 3.0 i Nordig 2.2.2

Obsługuje wszystkie tryby DVB-T2, w tym pojedyncze i wielokrotne transmisje PLP, SISO i MISO, Future Extension Frames (FEF)

Profile DVB-T2 Base i Lite (w tym deszyfrowanie postu L1)

Jednoczesne dekodowanie wspólnego potoku PLP i PLP danych

Automatyczne wykrywanie standardu T/T2

Wstawienie pakietu zerowego

Tryby QAM: 4, 16, 64, 256 (z obrotem lub bez)

Szerokość pasma: 1,7, 5,0, 6,0, 7,0, 8,0 MHz

Rozmiary FFT: 1K, 2K, 4K, 8K, 16K, 32K

Zakres akwizycji częstotliwości ±600 KHz

Zakres akwizycji taktowania symboli ±70 ppm

Automatyczne wykrywanie inwersji widma

Rozmiar: 180*23.6*16mm

Waga: 0,034 kg

Napięcie i moc: prąd stały 5V 0,5A

Uwaga:

Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi wymagań technicznych i eksploatacyjnych odbiorników cyfrowych zawartymi w załączniku do Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 07.10.2019r w oferowanym sticku procesor nie obsługuje funkcji hbbtv, co w praktyce oznacza, że dodatkowe programy i usługi nadawane w warstwie internetowej nie będą dostępne.
Porównanie box-ów Homatics

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty