Inteligentna kamera solarna zewnętrzna Aosu

KAME1250

Nowy produkt

Kamera zewnętrzna do monitoringu Aosu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, chcących zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich. Dzięki zasilaniu na panel solarny cechuje się niskim zużyciem energii.

Więcej szczegółów

W magazynie

329,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Kamera zewnętrzna do monitoringu Aosu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, chcących zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich. Dzięki zasilaniu na panel solarny cechuje się niskim zużyciem energii.

Do pełnego funkcjonowania potrzebuje tylko 2 godzin światła słonecznego dziennie. Kamera zapewnia Ci szczegółowy obraz w jakości 2K i możliwość zapisywania nagrań do 128GB. To dzięki wejściu na kartę pamięci MicroSD (brak w zestawie). Dodatkowo masz również opcję zapisywania plików w chmurze. Odkryj pełnie możliwości kamery solarnej Aosu po pobraniu aplikacji mobilnej Tuya!

Wiele możliwości kamery bezpieczeństwa Aosu

Kamera do monitoringu Aosu zapewnia Ci wiele różnych korzyści. Panel solarny do pełnego funkcjonowania kamery potrzebuje tylko 2 godzin światła słonecznego dziennie. Kamera zamieni tę energię na jakość 2K! Jest to wynik o 50% poprawiony względem jakości 1080p. Natomiast współpraca z WiFi 2.4GHz i Bluetooth zapewni Ci prosty montaż pozbawiony kabli. Do działania wystarczy tylko jeden przewód łączący kamerę z panelem solarnym. Dodatkowo kamera została wyposażona w zaawansowany tryb nocny. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się kolorowym obrazem o wysokiej jakości. Zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Natomiast zaawansowane systemy bezpieczeństwa takie jak możliwość wyboru obszaru roboczego kamery, sprawią, że poczujesz pełnie bezpieczeństwa.

Postaw na energię słoneczną już dziś!

Chciałbyś korzystać ze wszystkich zalet, jakie daje Ci korzystanie z energii słonecznej? Obawiasz się, jednak, że w Twoim miejscu zamieszkania może być niewystarczająca ilość słońca? Pora rozwiać Twoje obawy! Kamera solarna Aosu do pełnego funkcjonowania potrzebuje tylko 2 godzin światła słonecznego dziennie. Dlatego też będziesz mógł korzystać z niej praktycznie w każdym miejscu na świecie. Obniżone zużycie energii, pozytywny wpływ na środowisko czy też ułatwiony montaż z uwagi na brak przewodów. Te wszystkie zalety już na Ciebie czekają! Przed pierwszym użyciem zaleca się w pełni naładować urządzenie.

Bezprzewodowa kamera Aosu

Kamera Aosu obsługuje łączność WiFi 2.4GHz i Bluetooth. Dzięki temu nie wymaga do działania przewodów. Przy kamerze zauważysz tylko jeden przewód łączący kamerę z panelem solarnym. Z uwagi na to, instalacja kamery staje się o wiele prostsza. Częstotliwość 2.4GHz zapewni Ci solidną i stabilną jakość łącza.

Zobacz każdy detal w jakości 2K!

Najważniejszą cechą każdej kamery bezpieczeństwa jest niewątpliwie jakość obrazu. Wszystko po to, by móc z łatwością rozpoznać np. twarz bądź też tablicę rejestracyjną na nagraniu. Dlatego też kamera Aosu została wyposażona w obraz wysokiej jakości 2K! Wiele kamer dostępnych na rynku nadal używa rozdzielczości 720p lub 1080p. Rozdzielczość 2K natomiast zapewnia mniej więcej o 50% bardziej wyraźny obraz względem rozdzielczości 1080p. Jest to znaczący krok w przód. Zadbaj o to, by nic istotnego nie umknęło Twojej uwadze.

Dostrzeż wszystko, co istotne z zaawansowanym trybem nocnym

Dobra jakość obrazu po zapadnięciu zmroku jest równie istotna, jak w ciągu dnia. Gdy inwestujesz pieniądze w kamerę bezpieczeństwa, chcesz czuć się bezpieczny przez 24 godziny na dobę. Dlatego też kamera solarna Aosu zapewnia Ci kolorowy obraz, wysokiej jakości. Nawet w nocy.

Sam zadecyduj co ma sprawdzać kamera

Kamera Aosu może się pochwalić szerokim polem widzenia 130 stopni. Dodatkowo posiada zasięg do około 10 metrów. Dzięki temu jesteś w stanie mieć pod kontrolą znaczącą powierzchnię przed swoim domem. Co, jeżeli, jednak nie chcesz, by jakiś fragment obrazu był sprawdzany przez kamerę? Np. ruchliwa ulica? W takim przypadku jesteś w stanie sam to ustawić! W bardzo intuicyjny sposób za pomocą aplikacji mobilnej Tuya możesz zaznaczyć strefę, którą będzie kontrolowała kamera. Będziesz dostawał powiadomienia tylko z zaznaczonego obszaru.

Detekcja ruchu człowieka

Żyjemy w świecie technologii. Standardem powinno w nim być, że kamery do monitoringu są wyposażone w różne systemy bezpieczeństwa. Kamera Aosu jest tego najlepszym przykładem. Jednym z zastosowanych systemów jest czujnik wykrywania ruchu człowieka. Został on oparty na zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji (AI). System ten jest w stanie rozpoznać człowieka i analizować jego zachowanie. Także dostaniesz powiadomienie od aplikacji tylko wtedy, gdy wydarzy się faktycznie coś istotnego. Nie musisz obawiać się o to, że aplikacja będzie Ci co minutę wysyłała powiadomienie.

Wodoszczelna kamera zewnętrzna Aosu gotowa do pracy w trudnych warunkach

Zastanawiasz się, jaka kamera do monitoringu podwórka? Kamera zewnętrzna musi być dostosowana do pracy w różnorakich warunkach pogodowych. Kupując ją, chciałbyś czuć się bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy świeci słońce, pada deszcz czy też sypie śnieg. Kamera Aosu zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność na poziomie IP65. Oznacza to, że jest wystarczająco szczelna, by bez problemu pracować w różnych warunkach atmosferycznych. Nie będziesz musiał obawiać się o uszkodzenie swojego produktu.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Jesteś zajęty, a ktoś właśnie przyszedł z paczką pod Twój dom? Dzięki możliwości szybkiej odpowiedzi będziesz mógł w ciągu sekundy wybrać jedną z automatycznie przygotowanych opcji dialogowych. Chcesz porozmawiać z kimś znajdującym się przed Twoimi drzwiami? Jednocześnie zachowując anonimowość? Możesz to zrobić! Wszystko dzięki funkcji zmiany głosu. Natomiast dzięki wyskakującym na żywo powiadomieniom, możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się przed Twoim domem. A może chcesz dopiero pod koniec dnia sprawdzić, co się działo, gdy np. byłeś w pracy? Bez problemu możesz to zrobić dzięki funkcji szybkiego sprawdzania. Inteligentne filtry wyszukiwania pozwolą szybko sprawdzić Ci, co cię ominęło.

Obsługuj urządzenie za pomocą telefonu z aplikacją Tuya

Do odblokowania pełni możliwości swojego urządzenia, potrzebny będzie Ci telefon z zainstalowaną aplikacją Tuya. Aplikację z łatwością znajdziesz zarówno na App Store, jak i na Google Play. Dzięki niej będziesz mógł zdalnie korzystać ze wszystkich możliwości swojej kamery.

Zyskaj nowy poziom bezpieczeństwa zapisując wszystko na chmurze

Chciałbyś bezpiecznie przechowywać swoje wszystkie najważniejsze nagrania? Chciałbyś nie martwić się o to czy Twojej kamerze nie kończy się miejsce na karcie? Idealnym rozwiązaniem może okazać się dodatkowa subskrypcja na usługi tzw. chmury. Co zyskasz dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania?
Nie ma potrzeby korzystania z kart pamięci
Przechowywanie wideo w chmurze pozwala uniknąć awarii lub utraty lokalnych plików oraz ważnych danych wideo.
Oparty na usługach chmurowych Amazon
Zapewnia wyższy poziom szyfrowania danych. Twój materiał filmowy nie zostanie skradziony lub zmodyfikowany przez nikogo nieupoważnionego.
Inteligentna klasyfikacja AI
Inteligentne rozpoznawanie ludzi. Pomoże Ci lepiej zrozumieć działania i zachowania Twojej rodziny oraz poprawić bezpieczeństwo w domu.
Nieograniczona przestrzeń magazynowa
Film jest przechowywany do 30 dni. Bez ryzyka utraty materiału z powodu niewystarczającej ilości pamięci.
Do wyboru masz jeden z 3 planów: 14 dni, 30 dni, 3*30 dni.

Skład zestawu

W zestawie znajdują się takie elementy jak:
1. Kamera,
2. Zestaw śrub,
3. Ładujący kabel USB-C,
4. Naklejka pozycjonująca,
5. Naklejka bezpieczeństwa,
6. Instrukcja obsługi.
7. Panel solarny,
8. Złącze uniwersalne,
9. Nakrętka gniazdowa,
10. Nakrętka blokująca,
11. Podstawa,
12. Zestaw śrub do zamontowania panelu.  

Cechy produktu

 • Pojemność 128GB

 • Rodzaj karty pamięci

  Karta MicroSD (brak w zestawie)

 • Rozdzielczość

  2K

 • Montaż

  Ścienny

 • Standard Wi-Fi

  Transmisja 2.4G

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty