Pilot Magic uniwersalny do TV SAMSUNG

24 h - dostawa od 0 zł

Nowy produkt

Pilot uniwersalny Magic do telewizorów SMART SAMSUNG HD UHD 4K. Nie wymaga programowania. Kompatybilny z większością telewizorów Samsung z funkcją Smart oraz ze starszymi modelami!

Więcej szczegółów

14 szt. - ilość produktu na stanie

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pilot uniwersalny Magic do telewizorów SMART SAMSUNG HD UHD 4K. Nie wymaga programowania. Kompatybilny z większością telewizorów Samsung z funkcją Smart oraz ze starszymi modelami!

- kompatybilny z większością telewizorów Samsung z funkcją Smart oraz ze starszymi modelami
- zasilanie: 2xAAA w zestawie
- obudowa: tworzywo sztuczne
- wymiary: 16cm x 3,5cm

UNIWERSALNY I PRAKTYCZNY

Wygodny, uniwersalny pilot do telewizorów Samsung posiada pełną funkcjonalność oryginalnych pilotów. Teraz milion przycisków ze standardowych pilotów zostało intuicyjnie zawarte w zgrabnej, minimalistycznej formie, którą posiada nasz produkt. Przyciski są czułe, a telewizory bez problemu odbierają wiązkę podczerwieni od pilota. Produkt jest kompatybilny z telewizorami Samsung LCD oraz LED zarówno z funkcją SMART jak i z modelami starszymi. Nie wymaga programowania - działa od razu po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu baterii.

SOLIDNE I ELEGANCKIE WYKONANIE

Wykonany z wysokiej jakości surowców gwarantuje długie i bezproblemowe działanie. Pilot został specjalnie wyprofilowany, aby wygodnie leżał w dłoni. Minimalistyczna kolorystyka i budowa dodają mu elegancki, ale jest także trwały i nie roztrzaska się przy pierwszym lepszym upadku. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem, gdy oryginalny pilot od telewizora ulegnie uszkodzeniu lub zagubi się.

ZALETY PRODUKTU

- kompatybilny z większością telewizorów Samsung
- może zastąpić piloty starszej generacji
- wiele funkcji zawarte w kilku przyciskach
- łatwa obsługa - nie wymaga programowania
- wykonany z trwałych materiałów
- estetyczny wygląd i wyprofilowana budowa

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty