Nowy Moduł Kabelio CAM CI+ 3m gratis Zobacz większe

Moduł Kabelio CAM CI+ 3m gratis

Nowy produkt

Oryginalny, bezkartowy moduł CAM CI+ szwajcarskiej platformy prepaid Kabelio (system Panaccess) z 3- miesięcznym dostępem w cenie - potem trzeba zapłacić za odpowiedni okres - 3, 6, 12 miesięcy.

Więcej szczegółów

3 szt. - ilość produktu na stanie

Ostatnie egzemplarze!

530,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oryginalny, bezkartowy moduł CAM CI+ szwajcarskiej platformy prepaid Kabelio (system Panaccess) z 3- miesięcznym dostępem w cenie - potem trzeba zapłacić za odpowiedni okres - 3, 6, 12 miesięcy.

Istotna jest sama oferta z kanałami BBC One, BBC Two, ITV oraz francuskim TF1 oraz prawie wszystkimi kanałami szwajcarskimi. Uwaga: Kabelio jest przeznaczona dla widzów mieszkających w Szwajcarii, więc teoretycznie trzeba dysponować szwajcarskim adresem.

Moduł Kabelio zapewnia dostęp do oferty bardzo poszukiwanych kanałów z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E).

Uwaga:
Wystarczy instalacja antenowa, która zapewnia dostęp do sygnału z popularnego satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) oraz telewizor HD/4K z wbudowanym tunerem satelitarnym DVB-S2 i gniazdem CI+ lub odpowiedni odbiornik satelitarny DVB-S2 z gniazdem CI/CI+.

W ofercie są m. in.:

- szwajcarskie kanały HD Mediengruppe RTL: RTL Schweiz HD, RTL Zwei Schweiz HD, VOX Schweiz HD
- szwajcarskie kanały Seven.One Entertainment Group: ProSieben Schweiz HD, SAT.1 Schweiz HD, Kabel Eins Schweiz HD, Puls 8
- 7 kanałów CH Media: 3+, 4+, 5+, 6+, TV24, TV25, S1
- regionalny Tele Züri
- 7 szwajcarskich kanałów SRG SSR: SRF 1, SRF zwei, SRF Info, RTS 1, RTS 2, RSI LA 1, RSI LA 2
- niemieckie kanały ARD Das Erste, ZDF
- 2 najważniejsze kanały austriackie - ORF 1, ORF 2
- 3 brytyjskie kanały BBC One, BBC Two, ITV
- 3 kanały francuskie: TF1, France 2, M6
- włoski Canale 5

Wszystkie te kanały można odbierać z częstotliwości 11,096 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK oraz 10,853 GHz, pol. H, SR: 27000, FEC: 2/3, DVB-S2/QPSK satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13°E). Są one szyfrowane w systemie Panaccess.

Aktywacja usługi klient wykonuje sam mailowo już po otrzymaniu CAM-u. Po zarejestrowaniu modułu CI+ w serwisie Kabelio przy użyciu konta klienta, rozpoczyna się 3-miesięczny okres dostępu, podczas którego widzowie mogą bezpłatnie przetestować ofertę. Uwaga! Do aktywacji wymagany jest szwajcarski adres zamieszkania, a jak informuje operator - Kabelio AG, korzystanie z usługi jest dozwolone wyłącznie na terytorium Szwajcarii. Zatem sprawa ma się podobnie jak z ofertą prepaid tivùsat przeznaczoną wyłącznie na włoski rynek.

Po wygaśnięciu bezpłatnego 3-miesięcznego okresu klienci mogą wybrać jedną z trzech opcji przedłużenia:

- 3 miesiące za 49 CHF (ok. 205 zł),
- 6 miesięcy za 79 CHF (ok. 330 zł),
- 12 miesięcy za 149 CHF (ok. 625 zł).

Zatem w przypadku nowej oferty Kabelio nie jest wymagane zobowiązanie umowne ani subskrypcja. Przedłużeń można szybko i wygodnie dokonać na koncie klienta na www.kabelio.ch i natychmiast aktywować usługę.

UWAGA:
Nie ma możliwości zwrócenia aktywowanej karty z modułem.
W takim przypadku odstąpienie od umowy nie przysługuje konsumentowi zgodnie z obowiązującymi przepisami, gdyż świadczenia usługi rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta (patrz regulamin naszego sklepu par.10 p.6m) 

Polecane produkty