Mini PC Homatics 4K BOX Q + DVB-T2/C

RECM4720

Nowy produkt

Homatics BOX Q to godny konkurent dobrych i tanich odtwarzaczy takich jak Xaomi MI BOX S. W przeciwieństwie do konkurencji posiada o wiele więcej złącz, wyjść a wśród nich port LAN. W zestawie tuner DVB-T2/C HEVC.

Więcej szczegółów

W magazynie

459,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Homatics BOX Q to godny konkurent dobrych i tanich odtwarzaczy takich jak Xaomi MI BOX S. W przeciwieństwie do konkurencji posiada o wiele więcej złącz, wyjść a wśród nich port LAN.
To małe urządzenie kryje w sobie potężny procesor Amlogic S905X3, obsługujący do 2 GB pamięci RAM DDR i 8 GB pamięci eMMC Flash.
Taki procesor oferuje m. in. wsparcie dla 4K UHD do 75Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, Dolby Audio czy TCH PRIME.

W zestawie tuner DVB-T2/C HEVC.

Urządzenie jest Plug and play. Nie potrzebuje dodatkowej aplikacji. 
Po zainstalowaniu wystarczy podłączyć antenę telewizji naziemnej lub kabel od telewizji kablowej i zestroić kanały.Homatics BOX Q oficjalnie wspiera też wiele aplikacji nadających programy w najwyższej jakości. Posiada certyfikaty zapewniające nieprzerwany dostęp do popularnych dostawców treści takich jak Netflix 4K,  Amazon Prime Vidio 4K, YouTube 4K.
Oprócz tego sporo ułatwień w obsłudze: asystenta głosowego Google czy Chromecast.

BOX Q posiada złącze typu Ethernet co daje stabilniejszą pracę urządzenia przy słabym dostępie do Internetu po WiFi. Dodatkowo dwa złącza USB, slot karty MicroSD, wyjście analogowe audio i cyfrowe optyczne typu S/PDIF.
Złącze HDMI pracuje w standardzie 2.1 z ochroną HDCP 2.2.

Co istotne BOX Q obsługuje rozdzielczość 4K UHD z systemem HDR oraz ma na pokładzie Android TV w najnowszej wersji 10, a do tego pilot Bluetooth z obsługą głosową (Asystent Google) i dodatkowymi przyciskami dla popularnych aplikacji.

Zawiera fabrycznie zainstalowanego asystenta głosowego Google YouTube, Netflix, sklep Google Play, Amazon Prime Video, wbudowany Chromecast.
Homatics Diongle Q bez problemu obsługuje najczęściej używane aplikacje, takie jak KODI, Disney+, Google Play Movies & TV, Spotify.
Doskonale też radzi sobie z polskimi aplikacjami dostawców treści takimi jak: Player, Ipla, WP Pilot, CDA, Play Now, UPS TV GO, HBO GO, Canal+.

Przykładowe zrzuty ekranowe:

W aplikacji LiveTV po wybraniu kraju "Polska" nie są dostępne kanały z pasma VHF (MUX8). Rozwiązanie, to zmiana kraju na dowolny inny np. "Portugalia" by wybrać kanał z pasma VHF i programy z multipleksu 8.

Specyfikacja:

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty