Wzmacniacz sygnału WiFi Xiaomi Repeater 2

Nowy produkt

Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 - to urządzenie, które zwiększy zasięg Twojej sieci Wi-Fi. Wbudowane podwójne anteny PCB, niesamowita siła sygnały, do 300 Mbps prędkości transmisji.

Więcej szczegółów

10 szt. - ilość produktu na stanie

85,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Xiaomi Wi-Fi Repeater 2 - to urządzenie, które zwiększy zasięg Twojej sieci Wi-Fi. Wbudowane podwójne anteny PCB, niesamowita siła sygnały, do 300 Mbps prędkości transmisji.

Nie uzyskujesz doskonałego zasięgu Wi-Fi w domu? To dlatego, że grube ściany lub zakłócenia Wi-Fi mogą osłabić zasięg sygnału. Wi-Fi Repeater 2 ma wbudowane anteny PCB o wysokiej wydajności, które zwiększają zasięg sygnału routera i zwiększają prędkość pobierania. Może także pomóc w automatycznym wyborze optymalnych kanałów Wi-Fi w celu przyspieszenia pobierania.Podłącz Repeater aby uzyskać mocny sygnał w każdym zakątku domu. Jest to najprostszy sposób na rozszerzenie zasięgu sieci Wi-Fi nie kupując nowego routera.Pomimo niewielkich rozmiarów Mi Wi-Fi Repeater 2 zapewnia szybkie, stabilne połączenia dla maksymalnie 16 urządzeń, eliminując martwe strefy Wi-Fi w Twoim domu.

Złącze USB w Mi Wi-Fi Repeater 2 zapewnia wiele możliwości zasilania. Po prostu podłącz i używaj z gniazdkami elektrycznymi, listwami zasilającymi, power bankami czy laptopami.

Parametry techniczne:
Marka: Xiaomi
Model: WiFi Repeater 2
Anteny: 4 PCB
Prędkość transmisji: do 300Mb/s
Kąt obrotu: 180st.
Zasilanie: z gniazda USB 5V

W komplecie zasilacz 5V, 2A.

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty