Eliminator reklam

4 dni - dostawa od 0 zł

Nowy produkt

To idealna przystawka do telewizora, która uzupełni go o dodatkowe funkcje których nie znałeś, a na pewno chciałbyś mieć! Urządzenie potrafi między innymi omijać reklamy automatycznie (ale również manualnie), zarządzać kontrolą rodzicielską, przypominać o programie który Cię interesuje oraz o powtórkach które chcesz obejrzeć.Więcej szczegółów

9 szt. - ilość produktu na stanie

199,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Czy zasiadając przed telewizorem zastanawiasz się, ile czasu spędzisz na oglądaniu reklam? A może do szału doprowadza Cię ciągłe poszukiwanie stacji wolnej od niechcianej treści lub frustruję Cię po raz kolejny ominięty fragment filmu? To idealna przystawka do telewizora, która uzupełni go o dodatkowe funkcje których nie znałeś, a na pewno chciałbyś mieć! Urządzenie potrafi między innymi omijać reklamy automatycznie (ale również manualnie), zarządzać kontrolą rodzicielską, przypominać o programie który Cię interesuje oraz o powtórkach które chcesz obejrzeć.

Jak automatycznie pomijać reklamy?
Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom potrafi przełączyć program w momencie rozpoczęcia się reklam oraz wrócić do niego od razu po ich zakończeniu. Co najważniejsze pogromca reklam wybierze program, który idealnie wpasuje się w Twoje preferencje. Jeżeli jednak nie ufamy całkowicie urządzeniu, możemy skorzystać z funkcji manualnych. Oprócz automatycznego przełączania, urządzenie może zostać automatycznie wyciszone oraz wprowadzone w stan czuwania na czas emisji niechcianych treści.

Jak sprawdzić co dziecko ogląda w telewizji?
Dzięki temu prostemu urządzeniu, możemy zarządzać czasem spędzonym przed telewizorem oraz sprawdzić jak długo podczas dnia były oglądane poszczególne programy. Posiada funkcję kontroli rodzicielskiej, dzięki której uchronisz dziecko przed dostępem do niepożądanych treści.

Przypominamy, że urządzenie działa TYLKO z oryginalnymi dekoderami Platformy Canal+ oraz Cyfrowego Polsatu.

Do obsługi eliminatora reklam wystarczy bezpłatna aplikacja mobilna, dostępna w sklepach App Store oraz Google Play. Dzięki jej rozbudowanym funkcjom będziesz mieć w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące telewizji, emitowanych w niej treści oraz zarządzać preferencjami dla poszczególnych domowników. Uzyskasz stały dostęp do programu telewizyjnego dedykowanego dla Twojej platformy telewizji satelitarnej, a także do szczegółowych opisów filmów czy seriali. Dowiesz się, kiedy rozpocznie i zakończy się blok reklamowy oraz sprawdzisz daty emisji powtórek oraz nowych odcinków Twoich ulubionych seriali czy teleturniejów. Ustawisz przypomnienie o wybranym filmie. Wybierzesz ulubione stacje oraz kategorie kanałów. Sprawdzisz polecane przez nas programy oraz określisz co dokładnie może oglądać Twoja pociecha.

Łatwy i przejrzysty interfejs aplikacji:Ogromną zaletą pogromcy reklam jest również interfejs - "serce" urządzenia, dostępne na platformie iOS oraz Android. Działa bardzo szybko, przemieszczanie się i wybieranie funkcji jest łatwe i przyjemne.

CO OTRZYMUJESZ W ZESTAWIE?

- Urządzenie
- Dodatkowy zewnętrzny nadajnik i odbiornik podczerwieni dla zwiększenia możliwości
- Zasilacz micro USB 2.0
- Skróconą instrukcję obsługi
- Kartę gwarancyjną
- Kartę z QR kodami przekierowującymi do pobrania aplikacji mobilnej z Google Play i App Store
- Spokój niezakłócony reklamami

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty