Nowy Niezbędnik do hulajnogi xiaomi Zobacz większe

Niezbędnik do hulajnogi xiaomi

AKCE5489

Nowy produkt

Pełen zestaw akcesoriów do hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2 oraz Mi Scooter Essential. Tutaj kupisz wszystko, co niezbędne do bezproblemowego użytkowania hulajnogi.

Więcej szczegółów

15 szt. - ilość produktu na stanie

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pełen zestaw akcesoriów do hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mi Scooter 1S, Mi Scooter Pro 2 oraz Mi Scooter Essential. Tutaj kupisz wszystko, co niezbędne do bezproblemowego użytkowania hulajnogi.


Po zakupie proszę o informację jaki kolor akcesoriów wysłać. W przypadku braku informacji domyślnie wysyłamy kolor czarny.1. Uchwyt na zakupy

Dzięki niemu możemy powiesić dodatkowy bagaż jak plecak czy torbę na kolumnie kierownicy.

Uchwyt jest zaprojektowany tak, aby był możliwie jak najbardziej wytrzymały.

W zestawie znajduje się odpowiednia śruba, służąca do przykręcenia uchwytu.

Kolory do wyboru: czarny, czerwony i biały.

2. Wodoodporna osłona na wyświetlacz

Chroni błyszczący plastik przed porysowaniem, ale przede wszystkim zapewnia ochronę przed wodą. Szczelina wokół przycisku włączania hulajnogi to niestety nieprzemyślany element konstrukcji i podczas deszczu może dostać się przez nią woda powodując uszkodzenie całego panelu, a w konsekwencji hulajnogi.

Osłonka jest wydrukowana na drukarce 3D z bardzo wytrzymałego materiału PETG. Posiada na górze specjalną fakturę, aby jeszcze mniej było widać na niej wszelkie zarysowania.

Kolory do wyboru: czarny, czerwony oraz biały.

3. Gumowa podkładka pod kierownicę kasująca luzy

Podkładka niweluje luzy powstałe w mechanizmie składania hulajnogi. Prędzej czy później takie luzy niestety występują w każdym egzemplarzu hulajnogi.

Gdy w porę nie zareagujemy i nie użyjemy podkładki, metalowy zaczep hulajnogi może wygiąć się, a w najgorszym przypadku złamać i złożyć hulajnogę podczas jazdy!

Podkładka jest wykonana z twardej gumy (40D w skali Shore'a), dzięki czemu nie zgniata się i nie zmienia swojej grubości podczas użytkowania.

Podkładkę montujemy pod śrubą zaczepu, tak jak pokazano na zdjęciu, dzięki czemu na pewno jej nie zgubimy.

Grubości: 0,4 mm

4. Mosiężna przedłużka z zaworem zwrotnym do pompowania kół

Jak doskonale wiemy napompowanie przedniego koła jest mocno utrudnione, ze względu na schowany wentyl. Ta przedłużka sprawdzi się w tej sytuacji idealnie.

Dużo łatwiejsza w użyciu niż fabrycznie dodawany wężyk, ponieważ posiada zawór zwrotny, dzięki czemu powietrze nie ucieka podczas odłączania pompki od wentylu.

5. Wytrzymała gumowa osłonka nóżki

Osłonka jest wykonana z twardej gumy za pomocą wtryskarki. Dzięki temu jest dużo bardziej odporna na ścieranie, warunki atmosferyczne itp. od osłonek wykonywanych na drukarkach 3D, sprzedawanych na pozostałych aukcjach.

Osłonka chroni nóżkę przed porysowaniem, ale co ważniejsze chroni także podłogę przed powstaniem na niej rys od nóżki.

Polecane produkty