Extender IR po WiFi

4 dni

Nowy produkt

Uniwersalny extender IR do zdalnego sterowania urządzeniami za pomocą smartfona.

Więcej szczegółów

9 szt. - ilość produktu na stanie

159,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Uniwersalny extender IR do zdalnego sterowania urządzeniami za pomocą smartfona.

Szukasz czasami pilota od TV, tunera czy klimatyzatora? Masz dość rozrzuconych po domu pilotów do sterowania swoimi urządzeniami? Transmiter IR pomoże ci nad tym zapanować! Bezprzewodowy pilot WiFi do zarządzania urządzeniami sterowanymi za pomocą tradycyjnego pilota IR. Uczyń swoje życie łatwiejszym i zastąp wszystkie piloty w Twoim domu na jednego pilota w smartfonie. Extender IR który może obsługiwać wszystkie urządzenia sterowane za pomocą IR (podczerwień) z jednego urządzenia typu smartfon z darmowej aplikacji Tuya lub Smart Life.

Integracja z Google Home i Amazon Alexa

Zdalnie włącz lub wyłącz urządzenia sterowane poprzez IR z dowolnego miejsca, gdzie tylko tego zapragniesz. Można także ustawić sterowanie głosowe dzięki Google Home i Amazon Alexa Przewaga tego modelu to bardzo popularna aplikacja Smart Life lub Tuya.

Sterowanie przez wielu użytkowników

Z pilota WiFi może korzystać wielu użytkowników na raz. Wystarczy ustawić to w dedykowanej aplikacji. Dzięki temu możesz wspólnie z pozostałymi domownikami kontrolować urządzenia znajdujące się w Waszym domu. To uniwersalny pilot sygnału podczerwieni sterowany poprzez domową sieć Wi-Fi. Pozwala na sterowanie wszelkim sprzętem RTV takim jak telewizor, tuner czy sprzęt muzyczny, a także np. klimatyzacją na urządzeniu typu smartfon, wszędzie tam gdzie mamy dostęp do internetu.

Niezwykła uniwersalność i mnogość gotowych szablonów.

Aplikacja do obsługi transmitera IR pozwala w łatwy i przejrzysty sposób budować sceny. Za jednym dotknięciem przycisku, możesz włączyć np. TV, dekoder satelitarny lub sprzęt audio. Wchodząc do salonu o konkretnej godzinie telewizor może sam włączyć się na konkretnym kanale. Można ustawiać timer który automatycznie wykona określone czynności o określonej godzinie np. podniesie rano rolety, włączy klimatyzację przed przyjściem do domu i wiele, wiele innych.

Mały, a taki mądry i jeszcze się uczy

Aplikacja Smart Life sama w sobie obsługuje ogromną ilość urządzeń. W bazie zapisane są piloty i dodatkowo ponad 1200 urządzeń mniej lub bardziej znanych producentów. Telewizory, DVD, klimatyzatory, dekodery - wiele marek, wiele modeli. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie nie trzeba szukać na długiej liście odpowiedniego pilota, wystarczy wejść w funkcję kopiowania oryginalnego pilota, a urządzenie samo nauczy się wszystkich funkcji.

Najważniejsze cechy extender IR WiFi:

- sterowanie urządzeniami IR z aplikacji Smart Life lub Tuya w dowolnym miejscu i czasie.
- obsługuje prawie wszystkie urządzenia sterowane IR oraz sygnału częstotliwości 38 KHz dla uczenia się
- duża baza danych urządzeń.
- kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home dla sterowania głosowego
- extender IR obsługuje sieć WiFi 2.4G
- kompaktowy rozmiar i minimalistyczna budowa sprawia że nie zajmuje dużo miejsca i idealnie komponuje się z każdym wystrojem domu
- inteligentna kontrola oraz mozliwość tworzenia scen

Darmowa aplikacja & łatwa instalacja

Obsługa przełącznika odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Smart Life, która jest dostępna na system iOS & Android. W kilku krokach poniżej przedstawiowo łatwy proces instalacji urządzenia. (urządzenie jest kompatybilne także z aplikacją Tuya Smart).

1. Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację Smart Life, a następnie uruchom ją. Kliknij "Dodaj urządzenie" lub "+" w górnym prawym rogu.
2. Wybierz pozycję odpowiadającą typowi instalowanego urządzenia - np. "Inżynieria elektryczna > Gniazdo elektr.".

3. Włącz przyciskiem urządzenie, wyłącz je i włącz ponownie po ok. 10 sekundach. Następnie przytrzymaj przycisk przez 5 sekund, aby dioda zaczęła szybko mrugać, po czym kliknij w aplikacji "Confirm indicator rapidly blink".
4. Wybierz lokalną sieć Wi-Fi, a następnie wpisz hasło. Kliknij "Potwierdź".

5. Zaczekaj, aż urządzenie połączy się z siecią.
6. Jeśli łączenie z siecią powiedzie się, na ekranie smartfona pojawi się informacja "Dodawanie urządzenia powiodło się".

Specyfikacja:

- pobór mocy: DC5V/1A
- zzęstotliwość podczerwieni: 38 kHz
- zakres pokrycia: 360°
- standard bezprzewodowy: WIFI 2.4G 802.11 b/g/n
- tryb sterowania: aplikacja mobilna SmartLife lub Tuya
- obsługa aplikacji: Android 4.0/iOS 8.0 i nowsze
- materiał: PC/ABS
- temperatura pracy: od-10 ℃ -50 ℃
- wilgotność podczas pracy: ≤ 85% wilgotności względnej
- rozmiar produktu: średnica 65mm wysokość 27mm

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty