Nowy Moduł nc+ telewizja na kartę CI+ 4K ECP Zobacz większe

Moduł Canal+ TNK CI+ 4K ECP

Nowy produkt

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”.

Więcej szczegółów

7 szt. - ilość produktu na stanie

219,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Usługa Telewizja Na Kartę z Modułem typu CI+ ECP i kartą w systemie Nagravision (tylko ten system będzie docelowo używany przez platformę w przyszłości)!

Jedyny moduł, który będzie dekodował program Canal+ 4K w ofercie abonamentowej

Oferta z usługą „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem CAM CI+ ECP. Dostęp do ponad 150 kanałów, w tym ponad 90 w jakości HD na zasadach pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy.

W ofercie moduł CAM CI+ z Pakietem Start+ na 1 miesiąc, na zasadach pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy. Przez pierwszy miesiąc także pełna oferta CANAL+ (z CANAL+ 4K)

Moduł CAM CI+ umieszcza się bezpośrednio w telewizorze lub odbiorniku satelitarnym z gniazdem CI+. Umożliwia to korzystanie z oferty nc+ bez dedykowanego dekodera oraz bez dodatkowych kabli, co znacząco ogranicza ilość połączeń. Do nawigacji po ulubionych kanałach telewizyjnych wystarczy w tym przypadku jeden pilot - nie ma kolejnego od dekodera.

UWAGA - MODUŁ CI+ z funkcją ECP

Moduł CAM CI+ ECP współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+. Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

Przed kupnem usługi z modułem CI+, upewnij się że Twój telewizor będzie poprawnie współpracował z modułem CAM CI+ ECP.

Funkcja ECP może być załączana okresowo, szczególnie na kanałach 4K. Jeśli telewizor/dekoder nie jest kompatybilny z systemem ECP nadawana audycja może być na takim urządzeniu niedostępna!!!

Uruchomionej oferty nie można zwrócić, gdy usługa została uruchomiona - karta została aktywowana.

Podsumowując, klienci którzy zdecydują się wypróbować nową ofertę z pakietem CANAL+ na start po miesiącu użytkowania będą mogli:

  1. Zostawić tylko Pakiet Start+ z dostępem do ponad 90 kanałów, w tym połowa w jakości HD, na zasadach pre-paid, bez umowy abonamentowej w cenie od 19,99 zł miesięcznie. Minimalny okres na jaki można wykupić pakiet na kartę w opcji pre-paid to jeden miesiąc za 24,95zł.
  2. Wybrać wyższy pakiet Komfort+ zgodnie z tabelą i załączyć go za pośrednictwem infolinii.
  3. Dokupić do pakietów Start+, Komfort+ opcje dodatkowe
  4. Przejść na umowę z dowolnym pakietem Canal+ i dedykowaną ofertą abonamentową w cenie zależnej od wybranej opcji pakietowej.

Opcje Dodatkowe dla Pakietów Start+, Komfort+ dodatkowo płatne:

Dotychczas przy wyborze oferty nc+ telewizja na kartę w formie pre-paid dostępny był wyłącznie pakiet Start+, a jeśli chciało się uzyskać dostęp do większej ilości kanałów - wymagane było podpisanie umowy. Obecnie można dokupić czasowo wyższe pakiety bez konieczności podpisywania umowy.

Aktualne opłaty za pakiety Start+ i Komfort+

INSTALACJA

Instalacja modułu CAM CI+ wraz z kartą dostępową jest prosta i nie wymaga wizyty serwisanta. Warunkiem jest posiadanie telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji satelitarnej lub odbiornika satelitarnego, które wspierają standard CI+, oraz anteny satelitarnej ustawionej do odbioru satelity Eutelsat Hot Bird 13°E.

Do zestawu dołączana jest instrukcja z informacją, jak samodzielnie aktywować dostęp za pomocą sms-a lub telefonicznym wsparciem Biura Obsługi Klienta nc+.

Moduł CAM CI+ ECP współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+/CI+ ECP. Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

Nie gwarantujemy prawidłowej pracy modułu w każdym telewizorze. Prosimy o branie tego pod uwagę przy zamawianiu modułu, gdyż nie ma możliwości zwrócenia aktywowanego modułu.

Najczęstszą przyczyną złej współpracy modułu z TV jest niekompatybilne oprogramowanie telewizora. W takim przypadku odstąpienie od umowy nie przysługuje konsumentowi zgodnie z obowiązującymi przepisami, gdyż świadczenia usługi rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta (patrz regulamin naszego sklepu par.10 p.6m).

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty