Moduł AlphaCrypt Classic Zobacz większe

Moduł uniwersalny AlphaCrypt Light

Nowy produkt

Uniwersalny, moduł AlphaCrypt zapewniającym dodatkowo wielostrumieniowość ze specjalnym oprogramowaniem One4All V2.2. Zastępuje z powodzeniem moduł AstonCrypt 2.26, który jest modułem jednosystemowym.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

349,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

AlphaCrypt_Classic_all_2a.jpg

alphacrypt_obudowa.jpg

Uniwersalny, moduł AlphaCrypt zapewniającym dodatkowo wielostrumieniowość ze specjalnym oprogramowaniem One4All V2.2. Zastępuje z powodzeniem moduł AstonCrypt 2.26, który jest modułem jednosystemowym.

Potwierdzone działanie z TV, które posiadają głowice satelitarne marki: Samsung, Panasonic, Sony, Sharp, LG, Philips, Hitachi, Manta, Thomson, Blaupunkt, Grundig, Lin, TCL.

Zalecany jest dla aktywnych kart CYFRY+ Cameleon (Seca), jednak nie odpowiadamy za zmiany wprowadzane przez operatorów!

AlphaCrypt_light_V2-2_R2-2_karta_b.jpg

Dodatkową zaletą odróżniającą go od wielu jednosystemowych modułów jest wielostrumieniowość.

Dzięki tej własności zamiast stosowania kilku modułów i kilku kart do stacji czołowej czy headendu często wystarczy jeden AlphaCrypt i jedna karta aby rozkodować i wpuścić w sieć cały transponder. Własność ta przydaję się także w niektórych tunerach PVR gdy przy pomocy jednej karty chcemy rozkodować np. dwa różne kanały (jeden oglądany, drugi nagrywany).

To też jedyny moduł uniwersalny, który stabilnie współpracuje z nowoczesnymi, płaskimi telewizorami i spliterami kart. Szczególnie polecamy go ze splitterem Diviso.

Moduł AlphaCrypt szczególnie polecany w instalacjach zbiorowych, systemach TV hotelowej itp, gdyż posiada możliwość jednoczesnego dekodowania wielu programów i pozwala zaoszczędzić na modułach i kartach. Dzięki temu ogranicza się ilość sprzętu stosowanego w cyfrowych stacjach czołowych.

W najnowszej wersji oprogramowania posiada możliwość współpracy z kartami różnych systemów kodowania i dekodowania jednocześnie 4 kanałów HD, w przypadku zastosowania modułu n.p. w stacji czołowej.
Potwierdzone rozkodowanie 4 kanałów HD (18 PID-ów) w stacjach czołowych Televes, Triax.

Jeśli jakaś stacja nie ma możliwości wycinania zbędnych PID-ów, a niektóre programy mają więcej niż 4 PIDY (TVP1 HD ma aż 7) to wówczas ilość rozkodowanych programów HD może spaść do 3.

Potwierdzona współpraca z kartami:

- karty nc+ (Seca Mediaguard)

- karty TVN (Conax) - dla nadawców

- karty BBC (Viaccess) - dla nadawców

- kartami TNK SD/SMART HD+ w Conax,

- kartami erotycznymi w Viaccess i Conax.

Obsługiwane systemy kodowania:

- Conax (TNK SD, Smart HD+, karty erotyczne, MTV Unlimited)
- CryptoWorks
- Viaccess PC2.0/PC3.0/PC4.0 (karty erotyczne)
- Ird.
- NDS - VideoGuard (wersja pod SKY DE i UK) - niepotwierdzone działanie.
- BetaCrypt, SkyCrypt
- Seca MediaGuard (nc+, Digital+, CANALSat)
- BISS


Potwierdzona współpraca z wieloma stacjami czołowymi i profesjonalnymi headend'ami. (m.in. Technisat, WiSi, Ikusi, Televes, Triax, Teleste, a2b i wiele innych).

AlphaCrypt_Classic_all_4.jpg

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty