Mini PC Homatics 4K BOX Q + pilot numeryczny + DVB-T2

RECM4721

Nowy produkt

Homatics BOX Q to godny konkurent dobrych i tanich odtwarzaczy takich jak Xaomi MI BOX S. W przeciwieństwie do konkurencji posiada o wiele więcej złącz, wyjść a wśród nich port LAN. W zestawie przystawka DVB-T2 HEVC oraz pilot typu Homatics Big, któryposiada dodatkowe przyciski numeryczne do szybkiego wyboru numeru kanału!

Więcej szczegółów

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

455,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Homatics BOX Q to godny konkurent dobrych i tanich odtwarzaczy takich jak Xaomi MI BOX S. W przeciwieństwie do konkurencji posiada o wiele więcej złącz, wyjść a wśród nich port LAN. W zestawie przystawka DVB-T2 HEVC.

W zestawie przystawka DVB-T2 HEVC oraz pilot typu Homatics Big, któryposiada dodatkowe przyciski numeryczne do szybkiego wyboru numeru kanału

To małe urządzenie kryje w sobie potężny procesor Amlogic S905X3, obsługujący do 2 GB pamięci RAM DDR i 8 GB pamięci eMMC Flash.
Taki procesor oferuje m. in. wsparcie dla 4K UHD do 75Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, Dolby Audio czy TCH PRIME.Homatics BOX Q oficjalnie wspiera też wiele aplikacji nadających programy w najwyższej jakości. Posiada certyfikaty zapewniające nieprzerwany dostęp do popularnych dostawców treści takich jak Netflix 4K,  Amazon Prime Vidio 4K, YouTube 4K.
Oprócz tego sporo ułatwień w obsłudze: asystenta głosowego Google czy Chromecast.

BOX Q posiada złącze typu Ethernet co daje stabilniejszą pracę urządzenia przy słabym dostępie do Internetu po WiFi. Dodatkowo dwa złącza USB, slot karty MicroSD, wyjście analogowe audio i cyfrowe optyczne typu S/PDIF.
Złącze HDMI pracuje w standardzie 2.1 z ochroną HDCP 2.2.

Co istotne BOX Q obsługuje rozdzielczość 4K UHD z systemem HDR oraz ma na pokładzie Android TV w najnowszej wersji 10, a do tego pilot Bluetooth z obsługą głosową (Asystent Google) i dodatkowymi przyciskami dla popularnych aplikacji.

Zawiera fabrycznie zainstalowanego asystenta głosowego Google YouTube, Netflix, sklep Google Play, Amazon Prime Video, wbudowany Chromecast.

Obsługuje najczęściej używane aplikacje, takie jak KODI, Disney+, Google, sklep Google Play, Google Play Movies & TV, Spotify, Viaplay, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video.

Doskonale też radzi sobie z polskimi aplikacjami dostawców treści takimi jak: Polsat Box Go, WP Pilot, CDA, Play Now, UPC TV GO, HBO Max, Canal+ online, Player, TVP Vod.

W zestawie przystawka DVB-T2 HEVC.

Urządzenie jest Plug and play. Nie potrzebuje dodatkowej aplikacji.
Po zainstalowaniu wystarczy podłączyć antenę telewizji naziemnej i zestroić kanały.

Przystawka posiada możliwość zmiany "Typu DVB" na DVB-C. Jednak nie gwarantujemy poprawnego działania (wyszukania kanałów) u wszystkich operatorów telewizji kablowej!

Przykładowe zrzuty ekranowe:

Specyfikacja:

Specyfikacja sticka i demodulatora DVB-T2

Modulacje: 16, 32, 64, 128 i 256QAM

Zakres częstotliwości: od 52,5 MHz do 866 MHz

Złącze wejściowe RF: IEC-żeńskie

DVB-T/T2:

Zgodny z ETSI EN 302-755 V1.3.1 i EN 300-744 V1.6.1

Zgodny z DTG D-book 7 część A w wersji 3.0 i Nordig 2.2.2

Obsługuje wszystkie tryby DVB-T2, w tym pojedyncze i wielokrotne transmisje PLP, SISO i MISO, Future Extension Frames (FEF)

Profile DVB-T2 Base i Lite (w tym deszyfrowanie postu L1)

Jednoczesne dekodowanie wspólnego potoku PLP i PLP danych

Automatyczne wykrywanie standardu T/T2

Wstawienie pakietu zerowego

Tryby QAM: 4, 16, 64, 256 (z obrotem lub bez)

Szerokość pasma: 1,7, 5,0, 6,0, 7,0, 8,0 MHz

Rozmiary FFT: 1K, 2K, 4K, 8K, 16K, 32K

Zakres akwizycji częstotliwości ±600 KHz

Zakres akwizycji taktowania symboli ±70 ppm

Automatyczne wykrywanie inwersji widma

Rozmiar: 180*23.6*16mm

Waga: 0,034 kg

Napięcie i moc: prąd stały 5V 0,5A

Uwaga:

Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi wymagań technicznych i eksploatacyjnych odbiorników cyfrowych zawartymi w załączniku do Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 07.10.2019r w oferowanym sticku procesor nie obsługuje funkcji hbbtv, co w praktyce oznacza, że dodatkowe programy i usługi nadawane w warstwie internetowej nie będą dostępne.

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty