Nowy Mini PC Homatics Dongle Q Zobacz większe

Mini PC Homatics Dongle Q

RECM4667

Nowy produkt

Homatics DONGLE Q to jeden z najmniejszych odtwarzaczy multimedialnych 4K na rynku, który zamienia zwykły telewizor w smart TV.

Więcej szczegółów

14 szt. - ilość produktu na stanie

299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Homatics DONGLE Q to jeden z najmniejszych odtwarzaczy multimedialnych 4K na rynku, który zamienia zwykły telewizor w smart TV.

To małe urządzenie kryje w sobie potężny procesor Amlogic S905Y2, obsługujący do 2 GB pamięci RAM DDR i 8 GB pamięci eMMC Flash.
Jest on nieco szybszy i wydajniejszy od procesorów S905X, w które obecnie wyposażanych jest większość tego typu odtwarzaczy.
Dodatkowo wspiera 4K UHD do 75Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, Dolby Audio czy TCH PRIME.

Homatics DONGLE Q oficjalnie wspiera wiele aplikacji nadających programy w najwyższej jakości. Posiada wiele certyfikatów zapewniających nieprzerwany dostęp do popularnych dostawców treści takich jak Netflix 4K,  Amazon Prime Vidio 4K, YouTube 4K.
Oprócz tego sporo ułatwień w obsłudze: asystenta głosowego Google czy Chromecast.

Dongle Q z łatwością można ukryć za ekranem płaskiego telewizora – wystarczy podpiąć stick do wejścia HDMI oraz do zasilania.
Jest więc dla wszystkich, którzy cenią minimalizm w bardzo dobrym wydaniu i nie zależy im na dodatkowych złączach typu Ethernet dla przewodowego Internetu, USB, slot MicroSD dla zewnętrznych pamięci czy S/PDIF dla systemu audio. Te są dostępne w nieco droższym modelu Box Q.
Aby wszystko działało sprawnie w jakości 4K producent wyposażył to maleństwo w odbiornik WiFi 5 pracujący w paśmie 2,4 i 5,0GHz.
Złącze HDMI pracuje w standardzie 2.1 z ochroną HDCP 2.2.

Co istotne Dongle Q obsługuje rozdzielczość 4K UHD z systemem HDR oraz ma na pokładzie Android TV w najnowszej wersji 10, a do tego pilot Bluetooth z obsługą głosową (Asystent Google) i dodatkowymi przyciskami dla popularnych aplikacji.

Zawiera fabrycznie zainstalowanego asystenta głosowego Google YouTube, Netflix, sklep Google Play, Amazon Prime Video, wbudowany Chromecast.
Homatics Diongle Q bez problemu obsługuje najczęściej używane aplikacje, takie jak KODI, Disney+, Google Play Movies & TV, Spotify.
Doskonale też radzi sobie z polskimi aplikacjami dostawców treści takimi jak: Player, Ipla, WP Pilot, CDA, Play Now, UPS TV GO, HBO GO, Canal+.

Przykładowe zrzuty ekranowe:

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty