Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

24 h - dostawa od 10 zł

Nowy produkt

Player+ BOX to urządzenie, które łączy dostęp do bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej z ofertą dostępu przez Internet do kanałów premium na żywo, a także do bibliotek VOD z tysiącami filmów i seriali bez długoterminowych zobowiązań.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

129,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Player+ BOX to urządzenie, które łączy dostęp do bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej z ofertą dostępu przez Internet do kanałów premium na żywo, a także do bibliotek VOD z tysiącami filmów i seriali bez długoterminowych zobowiązań.

BOX oferuje użytkownikom takie funkcjonalności, jak:

7-dniowy Backward EPG, który pozwoli na wygodne cofanie się do dowolnego programu nawet sprzed tygodnia bez konieczności wcześniejszego nagrywania, czy specjalnie zaprojektowany interface łączący świat telewizji na żywo ze światem VOD.

Użytkownicy player+ BOX będą mogli wybierać spośród kilku płatnych pakietów i opcji dodatkowych, w których znalazły się wyselekcjonowane kanały na żywo takich marek jak: TVN, Discovery, Disney, FOX, AXN, National Geographic, MTV, Nickoldeon, Canal+, HBO, Eleven Sports czy Eurosport. Wszystkie pakiety są dostępne bez długoterminowych zobowiązań.

Pakiet MAX za darmo na 90 dni, a potem tylko 80 zł!

Po wygaśnięciu 90-dniowego pakietu startowego użytkownicy mogą skorzystać z bogatej oferty płatnych pakietów i opcji dodatkowych player+ lub z treści bezpłatnych biblioteki VOD oraz 21 kanałów cyfrowej telewizji naziemnej (dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T). Dzięki tej ostatniej możliwości każdy, kto wybierze player+ BOX-a, będzie mógł śledzić rozgrywki mistrzostw świata w piłce nożnej nadawane na kanałach TVP.

Aby skorzystać z player+ BOX na telewizorze, wystarczy szerokopasmowe połączenie z internetem oraz kabel HDMI. BOX pozwala na emitowanie treści w maksymalnej jakości obrazu Full HD. Użytkownicy posiadający player+ BOX-a i dowolną ofertę player+ będą mogli oglądać wykupione treści również na innych urządzeniach (komputer, telefon, tablet) w ramach jednego konta player.

Do powyższych pakietów wszyscy subskrybenci oferty player+ posiadający co najmniej pakiet Start Extra mogą dokupić 3 opcje dodatkowe:

- opcja HBO zawiera bogatą bibliotekę filmów i seriali VOD oraz 3 kanały HBO. Cena to 25 zł na 30 dni;
- opcja ELEVEN SPORTS obejmuje 4 kanały Eleven Sports z ekskluzywnymi prawami sportowymi za 15 zł na 30 dni;
- opcja CANAL+ SERIALE EXTRA, zawiera kolekcję filmów oraz seriali znanych z anten Canal+ za 15 zł na 30 dni.


UWAGA! Podstawowe kanały (np. TVP1, TVP2, Polsat, TVN) są dostępne na urządzeniu wyłącznie z oferty naziemnej TV cyfrowej. Nie stanowią części oferty, nie są przesyłane przez sieć, co oznacza, że bez sygnału DVB-T nie będzie można ich oglądać (np. za granicą lub w przypadku braku dostępu do sygnału z anteny naziemnej). Na tych stacjach nie ma także dostępu do timeshiftu oraz backward EPG.

UWAGA! Jeśli Player został aktywowany odstąpienie od umowy kupna nie przysługuje konsumentowi zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zrzuty ekranowe:

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty