Mini PC Zidoo H6 Android 7.0 4K

Nowy produkt

Odtwarzacz multimedialny Android Smart TV Box firmy Zidoo na systemie Android 7.0. Wspiera niemal wszystkie dostępne formaty wideo 2D i 3D, obrazy BD ISO oraz najpopularniejsze kodeki. Pozwala również na sprzętowe dekodowanie wideo H.265. Posiada pełne wsparcie sygnałów 4K 60Hz Ultra HD z HDR, wspiera pliki z 10bitową przestrzenią kolorów oraz dźwiękiem passthrough 7.1 HD-Audio (do DolbyTrue HD).

Więcej szczegółów

5 szt. - ilość produktu na stanie

529,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zidoo_H6_Android_7_baner_1.jpg

Odtwarzacz multimedialny Android Smart TV Box firmy Zidoo na systemie Android 7.0.

Zidoo_H6_Android_7_baner_5.jpg

Wspiera niemal wszystkie dostępne formaty wideo 2D i 3D, obrazy BD ISO oraz najpopularniejsze kodeki. Pozwala również na sprzętowe dekodowanie wideo H.265. Posiada pełne wsparcie sygnałów 4K 60Hz Ultra HD z HDR, wspiera pliki z 10bitową przestrzenią kolorów oraz dźwiękiem passthrough 7.1 HD-Audio (do DolbyTrue HD). Zidoo H6 wspiera formaty dźwięku wielokanałowego Dolby Digital, Dolby Digital+, DTS 5.1,  Dolby True-HD(do 7.1), i niższe, zarówno downmix, jak i passthrough przy odtwarzaniu w fabrycznym odtwarzaczu wideo.

Zidoo_H6_Android_7_baner_7.jpg

Unikatową cechą jest wsparcie serwisów VOD i wideo, w tym Netflix FullHD 1080p oraz YouTube 4K.
Szybką i wydajną pracę gwarantuje jeden z najwydajniejszych układów na rynku AllWinner H6 z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Stabilna praca w sieci realizowana jest dzięki WiFi AC (2,4/5), gigabitowej karcie sieciowej oraz wsparciu Bluetooth. Dopracowane oprogramowanie z wielofunkcyjną przeglądarką multimediów, niezawodny odtwarzacz z z możliwością konfiguracji oraz świetny interfejs menu użytkownika ZIUI czynią Zidoo H6 bardzo ciekawą propozycją na rynku odtwarzaczy multimedialnych.

Zidoo_H6_Android_7_baner_3.jpg

Zidoo_H6_Android_7_baner_2.jpg

Zidoo_H6_Android_7_baner_4.jpg

Możliwość nagrywania i streamowania, PIP!

Zidoo_H6_Android_7_baner_6.jpg

Odtwarzacz posiada wbudowany system poprawy jakości obrazu Smartcolor 3.0 świetnie obsługujący min. redukcję szumów, korekcję kolorów oraz wiele innych systemów, dzięki czemu otrzymamy na ekranie telewizora obraz w idealnej jakości. Odtwarzacz pozwala również na automatycznie pobieranie napisów do filmów oraz zmianę ich parametrów wyświetlania czy automatyczną zmianę klatkażu.

Zidoo H6 obsługuje Widevine Level 1 DRM co pozwala na wyświetlanie Netflixa w jakości FullHD 1080p. Jest to jeden z najlepszych odtwarzaczy Android Smart TV Box na rynku oferujący wsparcie dla serwisów VOD w wysokiej jakości obrazu.

Do obsługi urządzenia otrzymujemy pilot zdalnego sterowania działający zarówno za pośrednictwem fal radiowych, jak i łączności bluetooth. Możemy zatem bez problemu umieścić odtwarzacz np. za telewizorem i dalej swobodnie sterować odtwarzaczem. Możliwe jest również sterowanie z urządzeń mobilnych Android/iOS. By w pełni komforotowo korzystać z urządzenia zalecamy zaopatrzenie się w klawiaturę AirMouse.

GWARANCJA: 24 MIESIĘCY

Polecane produkty