Nowy Inteligentna żarówka RGB WiFi E27 9W Laxihub Zobacz większe

Inteligentna żarówka RGB WiFi E27 9W Laxihub

LAE27S

Nowy produkt

Dzięki wbudowaniu inteligentnego modułu możemy sterować oświetleniem z poziomu aplikacji (Tuya) na telefonie i to z każdego miejsca na świecie.

Więcej szczegółów

W magazynie

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki wbudowaniu inteligentnego modułu możemy sterować oświetleniem z poziomu aplikacji (Tuya) na telefonie i to z każdego miejsca na świecie.

Żarówka RGB Laxihub posiada całą gamę kolorów, jakie można wybrać, by nadać pomieszczeniu odpowiedni klimat. W łatwy sposób zaprogramujemy harmonogram, zgodnie z którym światło będzie włączane lub wyłączane o konkretnych godzinach. Smart Home to także sieć współpracujących ze sobą urządzeń. Inteligentne żarówki doskonale sprawdzą się w połączeniu np. z czujnikami ruchu. Żarówka pasuje do gniazd z gwintem E27.

Żarówka RGB WiFi najważniejsze cechy

Sterowanie głosowe - Inteligentna żarówka współpracuje z Alexa i Google Home. Prostą komendą możesz włączać lub wyłączać światło oraz regulować jego kolor, jasność lub temperaturę barwową.
Zdalne sterowanie i sterowanie grupowe - Kontroluj swoje światła z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Dzięki funkcji sterowania grupowego możesz operować kilkoma żarówkami jednocześnie (np. w danym pomieszczeniu).
Ustawienie timera - W trybie odliczania inteligentna żarówka LED może być włączane lub wyłączane o określonej godzinie. Każdej nocy, kiedy zasypiasz, światło gaśnie, a każdego ranka budzisz się przy delikatnym świetle.
Bogactwo koloru - Żarówka świeci na biało (od ciepłej do chłodnej bieli) oraz w trybie RGB. Zakres obejmuje aż 16 milionów kolorów i 8 trybów scenerii, co pozwala na natychmiastową zmianę wyglądu i atmosfery w domu.
Inteligentna lampa WiFi sterowana przez aplikację - Dzięki aplikacji "Tuya" lub "Smart Life" możesz sterować oświetleniem z dowolnego miejsca i o każdej porze. Nie wymaga bramki, a jedynie WiFi 2,4 GHz.

Darmowa aplikacja Tuya

Obsługa inteligentnej żarówki RGB odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Smart Life lub Tuya, która jest dostępna na systemy iOS & Android.
Sam proces zakładania konta w aplikacji, jak i dodawania urządzeń jest banalnie prosty, a w razie jakichkolwiek problemów aplikacja podpowiada krok po kroku, co należy zrobić i gdzie wpisać, jedyne co musimy znać to nazwa i hasło do sieci WiFi. Aplikacja umożliwia sterowanie jasnością, barwą i nasyceniem świata. Wszystko z poziomu prostego i domyślnego interfejsu. Dodatkowo mamy możliwość ustawienia odliczania (timera) lub harmonogramy. Dodatkowo jest opcja uzależnić pracę żarówek od innych urządzeń (np. czujnika ruchu).

Inteligentna Żarówka- stwórz niepowtarzalny klimat

Żarówka RGB daje możliwość zmiany jasności, barwy oraz nasycenia koloru światła. W praktyce przekłada się to na tysiące możliwych wariantów. Podczas wieczornego oglądania filmów doskonale sprawdzi się delikatnie przygaszone niebieskie światło, a w jesienne popołudnia będą upływać milej z kubkiem kakao w ręce oraz przy ciepłych odcieniach bieli. Aplikacja posiada do wyboru kilka "scen", które wprowadzą niesamowity klimat w mieszkaniu.

Dane techniczne

- Technologia bezprzewodowa: Wi-Fi
- Częstotliwość: 2,4 GHz
- Napięcie wejściowe: 220–240 V AC 50 Hz
- Kształt lampy A60 | Baza: E27
- Moc 9 W.
- Ekwiwalent mocy: 60 W.
- Strumień świetlny: 806 lm
- Barwa światła: RGB + ciepła / zimna biała
- Temperatura barwowa: 2700 - 6500 K.
- Możliwość przyciemniania przez aplikację
- Nominalna żywotność lampy: 15 000 godzin
- Temperatura pracy -20 - 40 ° C
- Klasa energetyczna: F
- Wymiary: Ø 60 mm x 110 mm

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty