Nowy Konwerter Octo Inverto Premium IDLP-OCT410 Zobacz większe

Konwerter Octo Inverto Premium IDLP-OCT410

Nowy produkt

Nowy konwerter Inverto z serii Premium typu Universal LNB z 8 niezależnymi wyjściami - dla 8 niezależnych odbiorników/tunerów. Zastosowano technologię redukcji szumów ULN+.

Więcej szczegółów

9 szt. - ilość produktu na stanie

169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowy konwerter Inverto z serii Premium typu Universal LNB z 8 niezależnymi wyjściami - dla 8 niezależnych odbiorników/tunerów. Zastosowano technologię redukcji szumów ULN+.

Konwerter_Inverto_Quatro_2.jpg

Konwerter Universal Octo Inverto IDLP-OCT41-PREMU-OPN do anteny offsetowej na uchwyt 40 mm dla aż 8 odbiorców bezpośrednio do odbiorników cyfrowych (może być dla 4 recorderów).

Jeden z najlepszych konwerterów Octo na rynku. Sprawdzona dobra jakość w przypadku odbioru słabszych sygnałów. Zalecany dla podłączenia mini zbiorczego zestawu ośmiu niezależnych tunerów z jednego satelity.
Specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić zapotrzebowanie globalnego rynku platform satelitarnych z ochroną przed zakłóceniami 4G / LTE, konwerter Octo zapewnia zoptymalizowane możliwości odbioru przy użyciu najnowszej technologii chipsetu i konstrukcji falowodu do odbioru sygnału satelitarnego. Umożliwia odbiór telewizji satelitarnej z jednego satelity i jego dystrybucję do 8 dekoderów (lub czterech PVR z dwoma tunerami) bez potrzeby zewnętrznego multiswitcha.

Octo LNB Premium obsługuje transmisje HD i UHD, zapewnia doskonałą wydajność RF, bardzo niski pobór mocy i co ważne został zaprojektowany w celu ograniczenia zakłóceń z transmisji 4G / LTE. Wyprodukowany zgodnie z najwyższymi przemysłowymi standardami jakości i zaprojektowany w celu spełnienia surowych specyfikacji, Octo od Inverto jest idealnym rozwiązaniem dla operatorów DTH i odbioru satelitarnego na całym świecie.

Główne cechy:

- niski poziom hałasu, zgodność z DVB-S2 (HD i UHD)
- niski współczynnik szumów (bez podawania nieprawdziwych napisów na nalepce typu 0,1 dB)
- niski pobór mocy
- wysoka izolacja polaryzacji
- stabilność wysokiej częstotliwości
- wzmocnienie/gain: 55 dB min.
- masa/weight: 299 g;
- kolor obudowy - granatowo-biały,
- zabezpieczenie złącz przesuwaną pokrywą.

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty