Konwerter Single Inverto Black Ultra Zobacz większe

Konwerter Single Inverto Black Ultra

Nowy produkt

Inverto IDLB-SINL40-ULTRA-OPP o wsp. szumów 0,2dB z limitowanej serii BLACK Ultra  High-Gain (nie mylić z gorszym Black Premium) o wysokim wzmocnieniu.

Więcej szczegółów

9 szt. - ilość produktu na stanie

59,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najnowszy, pojedynczy konwerter Inverto IDLB-SINL40-ULTRA-OPP o wsp. szumów 0,2dB z limitowanej serii BLACK Ultra  High-Gain (nie mylić z gorszym Black Premium) o wysokim wzmocnieniu. Bardzo długi uchwyt na promienniku - 69mm - dobry do instalacji multifeedowych na wiele satelitów z jednej anteny.

Konwerter_Single_Inverto_Black_1.jpg

Konwerter testowany w każdych warunkach atmosferycznych i starannie wybrany spośród konwerterów firmowanych przez luksemburską firmę Inverto.

Wersja Ultra Black dużo lepsza od Black Premium.

Zastosowanie:

1.  Inverto IDLB-SINL40-ULTRA-OPP jest szczególnie zalecany dla transmisji HDTV DVB-S2. Na opakowaniu wyraźnie napisano: HDTV DVB-S2 compliant oraz HDTV Ready.

2. konwerter Inverto ze względu na długi uchwyt konwertera (aż 69mm) bywa stosowany do instalacji multifeedowych, choć konwertery Alps i Sharp L180A nadaja się lepiej do tego celu, gdy trzeba zmieścić konwertery co 3 stopnie na małej antenie.

3. konwerter Inverto Black Ultra charakteryzuje sie bardzo wysoką stabilizacją częstotliwości (konwerter nie 'pływa', co jest ważne dla odbioru transmisji MPEG4/DVB-S2 w SD i HD) oraz wysoką separacją polaryzacji (gdy pokrywają się częstotliwości z obu polaryzacji).

Konwerter ma przedłużoną do 5 lat gwarancję producenta. Konwerter ma czarną, plastikową obudowę konwertera - biała jest tylko końcówka promiennika, a zabezpieczenie złącza F w postaci przesuwanej pokrywy jest szare.

Parametry konwertera Inverto IDLB Single Black Ultra:

- Współczynnik szumów/Noise figure: 0,2dB typ.
- Wzmocnienie/Gain: 62 dB typ.
- Pobór prądu/Current consumption: tylko 60 mA;
- Średnica uchwytu/diametr of holder: 40mm;
- Masa/Weight - 162g.

Konwerter_Single_Inverto_Black_2.jpg

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty