Lokalizator GPS Tracker Bluetooth 4.0

Nowy produkt

Lokalizator GPS Tracker Bluetooth 4.0 to niesamowicie praktyczny gadżet, dzięki któremu możesz monitorować lokalizację urządzenia za pomocą aplikacji na swoim telefonie.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lokalizator GPS Tracker Bluetooth 4.0 to niesamowicie praktyczny gadżet, dzięki któremu możesz monitorować lokalizację urządzenia za pomocą aplikacji na swoim telefonie. Oznacza to, że jeśli połączysz lokalizator z innym przedmiotem, będziesz w stanie kontrolować jego położenie i unikniesz komplikacji w przypadku zagubienia go.W momencie, w którym lokalizator i telefon znajdą się w odległości większej niż 25 m względem siebie, zarówno telefon, jak i lokalizator powiadomią Cię o tym donośnym sygnałem dźwiękowym.

Istnieje możliwość korzystania z maksymalnie 8 lokalizatorów jednocześnie za pomocą jednego  telefonu.

Za sprawą wbudowanego modułu GPS, istnieje możliwość ustalenia położenia lokalizatora - możesz monitorować wszystkie lokalizatory, z których korzystasz. Zostaw lokalizator w aucie i odnajdź je z łatwością! Zamontuj go przy obroży swojego pupila, dołącz lokalizator do kluczy swojego dziecka!

Wystarczy skorzystać z aplikacji Find Elfi!

Zrzuty ekranowe z telefonu:

Możesz zastosować lokalizator jako bezprzewodowy pilot do robienia zdjęć (np. podczas korzystania z kija selfie) lub do załączenia kamery w telefonie.Dzięki efektywnemu zarządzaniu energią standardu Bluetooth 4.0, bateria będzie działała około 1 roku!

Kompatybilne urządzenia:

- telefony z Android w wersji 4.4 lub wyższej
- telefony z iOS w wersji 7.0 lub wyżej (np. iPhone)

Specyfikacja Produktu:

- Bluetooth: Bluetooth 4.0
- wymiary: 3.8x3.8x0.7 cm
- kolor: zielony
- bateria: CR2032 (w zestawie)

Zawartość opakowania:

    1 x GPS Tracker

GWARANCJA: 12 MIESIĘCY

Polecane produkty