Nowy Odbiornik DVB-T/T2 Fuba ODE8600 H.265 HEVC Zobacz większe

Odbiornik DVB-T/T2 Fuba ODE8600 HEVC Dolby Digital

RECT4744

Nowy produkt

Fuba ODE8600 to odbiornik legendarnej marki przeznaczony do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T HD oraz nowego standardu DVB-T2 HD HEVC. Obsługa dźwięku Dolby Digital Plus (E-AC3).

Więcej szczegółów

W magazynie

125,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fuba ODE8600 to odbiornik legendarnej marki przeznaczony do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T HD oraz nowego standardu DVB-T2 HD HEVC. Obsługa dźwięku Dolby Digital Plus (E-AC3).

ODE8600 łączy technologię na najwyższym poziomie i wyjątkową łatwość użytkowania. Gotowy do odbioru przyszłych programów w 10-bitowym standardzie DVB-T2 HEVC z technologią HD HDR HLG. Automatycznie skanuje kanały cyfrowe (AUTOSCAN) i sortuje je w „logiczny” sposób dzięki systemowi LCN. Ponadto ODE8600 przekształca się w razie potrzeby w odtwarzacz multimedialny, aby odtwarzać muzykę, zdjęcia i filmy bezpośrednio na domowym telewizorze. EPG „Elektroniczny przewodnik po programach” oferuje stale aktualizowany przewodnik po programach.

Za pośrednictwem interfejsów USB można odtwarzać różne formaty multimedialne z zewnętrznych nośników danych.
Po podłączeniu pendrive lub zewnętrznego dysku twardego do portu USB odbiornik pozwala na nagrywanie programów telewizji cyfrowej i uruchomienie funkcji TimeShift.

Poza złączem HDMI, ODE8600 posiada również wyjście EURO-SCART pozwalające na podłączenie starych telewizorów i wyświetlanie cyfrowych programów DVB-T2.

Najważniejsze funkcje:

- Odbiór programów telewizyjnych DVB-T2 HD (H.265/HEVC), DVB-T2 (H.264) i DVB-T
- AutoScan z logicznym LCN sortującym kanały wg operatora
- Funkcja PVR Ready: cyfrowa nagrywarka wideo na zewnętrzny dysk USB
- Timer
- TimeShift
- Pilot dekodera może sterować również telewizorem
- Elektroniczny program TV EPG
- Wyświetlacz LED
- Złącza HDMI oraz EURO-SCART

Przykładowe ekrany:

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty