Pad TV HD DVB-T/DVB-T2 na urządzenia mobilne ANDROID

Nowy produkt

To niewielkich rozmiarów cyfrowy tuner TV USB o wysokiej czułości, pozwalający na oglądanie telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T i DVB-T2, w tym także kanałów HD, na telefonach i tabletach z system Android posiadających złącze micro USB OTG.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pad TV HD to niewielkich rozmiarów cyfrowy tuner TV USB o wysokiej czułości, pozwalający na oglądanie telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T i DVB-T2, w tym także kanałów HD, na telefonach i tabletach z system Android posiadających złącze micro USB OTG.

Współpracuje poprawnie z przejściówką wtyk USB typu C na gniazdo micro USB (brak w zestawie).

Nadaje się do Europy, Afryki Północnej, Azji (Rosja, Hiszpania, Francja, Niemcy, Polska, Norwegia, Irlandia, Portugalia, Arabia Saudyjska, Iran, Kazachstan, Uzbekistan, Wietnam, Australia, Tajlandia, Indie, Indonezja, Finlandia, Wielkiej Brytania, Włochy, Czechy, Słowacja, Kolumbia).

Ten mini tuner zamieni twój Android Telefon/Tablet w wysokiej jakości kieszonkowy odbiornik telewizji cyfrowej. Elegancki i kompaktowy design sprawi, że używanie tunera w podróży będzie łatwe i przyjemne. Możesz cieszyć się cyfrową rozrywką transmisji telewizyjnych na żywo kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś!

Obsługuje kanały HD!

Cechy:
- Rozbudowana aplikacja TV - możliwość oglądania telewizji cyfrowej naziemnej na urządzeniu z systemem Android i wbudowanym złączem micro USB OTG.
- Elektroniczny przewodnik po kanałach (EPG)
- Automatyczne wyszukiwanie kanałów
- Tworzenie listy ulubionych stacji sprzyja wygodnemu oglądaniu
- Działa jako osobista cyfrowa nagrywarka (do odtworzenia nagrań należy użyć aplikacji MX Player - do ściągnięcia ze sklepu Google Play)

Jest to sposób na zwiększenie mobilności telewizji – możesz oglądać ulubione programy w dowolnym pomieszczeniu: w sypialni, kuchni, czy łazience, w podróży, na działce, na balkonie - gdziekolwiek jest sygnał naziemny DVB-T lub DVB-T2 – bez dodatkowych dekoderów i telewizorów, wystarczy smartfon lub tablet.

Do zestawu dodajemy przejściówkę antenowa IEC na MCX - GRATIS! Umożliwia podłączenie do każdej anteny zewnętrznej DVB-T!

Jak to działa?
Miniaturowych rozmiarów tuner Pad TV należy podłączyć do portu USB urządzenia przenośnego - koniecznie musi to być port OTG. Należy pobrać z marketu Google PLAY bezpłatne oprogramowanie PAD TV HD, następnie zainstalować je, wybrać kraj, np. Poland, po czym rozpocząć automatyczne skanowanie kanałów.
Po zakończeniu, możemy cieszyć się dostępnymi programami telewizyjnymi wszędzie tam, gdzie sięga zasięg DVB-T lub DVB-T2. Jakość transmisji zależy od stanu sygnału DVB-T/T2.


Po zainstalowaniu programu i włączeniu pojawi się grafika jak powyżej. Następnie należy podłączyć PAD TV HD do telefonu lub tabletu.

Zrzuty ekranowe:

zrzut_PAD_TV_Android_DVB-T_7.jpg

zrzut_PAD_TV_Android_DVB-T_6.jpg

zrzut_PAD_TV_Android_DVB-T_5.jpg

Specyfikacja:
 
    Sygnał wejściowy: 75 Ohm Digital TV Antenna Input
    Częstotliwość TV: 42-1002 MHz
    Pełna zgodność z DVB-T/T2
    Rozmiar FFT: 2K - 8K
    Szerokość pasma: 6/7/8 MHz
    Silnik: programowy
    Przechwytywanie wideo: PES oraz TS
    Format wideo: MPEG2 MP &ML / H.264
    Format audio: MPEG2 Audio Layer I &II / AAC

Próbka nagrania (kliknij i sprawdź):

youtube_Pad_TV_DVB-T.jpg


W trakcie oglądania telewizji, nie ma możliwości ładowania telefonu.

W zestawie:

- Pad TV

- antena, pasek

- antena teleskopowa

- przejściówka antenowa IEC na MCX

GWARANCJA: 12 MIESIĘCY

Polecane produkty