Antena pokojowa DVB-T SLIM z przyssawką Zobacz większe

Antena pokojowa DVB-T SLIM z przyssawką

3 dni

Nowy produkt

Antena ta pozwala bowiem na odbiór telewizji cyfrowej DVB-T oraz audycji radiowych DAB w zakresie 174 – 230 MHz, 470 – 862 MHz, a więc doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

89,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Antena ta pozwala bowiem na odbiór telewizji cyfrowej DVB-T oraz audycji radiowych DAB w zakresie 174 – 230 MHz, 470 – 862 MHz, a więc doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Antena_pokojowa_DVB-T_SLIM_1.jpg

Warto dodać, że Antena DVB-T Slim ma również małe rozmiary oraz jest bardzo lekka. Z powodzeniem możemy ją więc zainstalować w każdym pomieszczeniu. Urządzenie to jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Dlatego też nawet osoby, które nie znają się na podłączaniu urządzeń tego typu, szybko i łatwo poradzą sobie z jej uruchomieniem. Zestaw antenowy zawiera min. kabel antenowy, wtyk antenowy, wtyk USB 5V.

Antena_pokojowa_DVB-T_SLIM_2.jpg

Dodatkowym udogodnieniem jest specjalistyczny uchwyt z przyssawką, dzięki któremu antenę tę możemy przyczepić z tyłu telewizora, na oknie, do blatu mebli, a nawet w samochodzie. Jest to więc spore udogodnienie, które pozwala na korzystanie z niej nie tylko we własnym mieszkaniu. W połączeniu z atrakcyjną ceną, jaką oferujemy, jest to doskonały wybór, który pozwoli ci cieszyć się telewizją w doskonałej jakości obrazu oraz dźwięku.

Antena_pokojowa_DVB-T_SLIM_3.jpg

Dane techniczne:
- zysk energetyczny –  kanały 6-12:  20 dB, kanały 21-69:  30 -33 dB
- wyjście – 75 Ohm
- zakres częstotliwości – 174 – 230 MHz, 470 – 790 MHz
- zasilanie: 5V z gniazda USB znajdującego się w odbiorniku telewizyjnym lub dekoderze lub innych gniazd USB np. ładowarki do telefonów, opcjonalnie z zasilacza sieciowego USB lub wtyku zapalniczki samochodowej z gniazdem USB

Długość kabla antenowego - 4m
Długość kabla zasilającego - 1m

Antena_pokojowa_DVB-T_SLIM_4.jpg

Antena_pokojowa_DVB-T_SLIM_5.jpg

Antena_pokojowa_DVB-T_SLIM_6.jpg

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty