Nowy Stick MyGica DVB-T/T2 na urządzenie mobilne ANDROID Zobacz większe

Stick DVB-T/T2 na urządzenia mobilne ANDROID

4 dni

Nowy produkt

Oglądaj telewizję na swoim telefonie czy tablecie z systemem Android gdziekolwiek jesteś!
Już nie przegapisz wyczekiwanego meczu, ulubionego filmu czy kolejnego odcinka serialu w TV. Wystarczy Twój telefon lub tablet , by być zawsze na bieżąco. Jeden z niewielu na rynku tuner DVB-T (T2) obsługujący kanały HD!

Więcej szczegółów

8 szt. - ilość produktu na stanie

219,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oglądaj telewizję na swoim telefonie czy tablecie z systemem Android gdziekolwiek jesteś!
Już nie przegapisz wyczekiwanego meczu, ulubionego filmu czy kolejnego odcinka serialu w TV. Wystarczy Twój telefon lub tablet , by być zawsze na bieżąco. Jeden z niewielu na rynku tuner DVB-T (T2) obsługujący kanały HD! Urządzenie pochodzące spod skrzydeł renomowanej i popularnej w USA marki Mygica!

To niewielkich rozmiarów cyfrowy tuner TV USB o wysokiej czułości, pozwalający na oglądanie telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T/T2, w tym także kanałów HD, na telefonach i tabletach z system Android posiadających złącze micro USB OTG. Ten mini tuner DVB-T zamieni twój Android Telefon/Tablet w wysokiej jakości kieszonkowy odbiornik telewizji cyfrowej. Elegancki i kompaktowy design sprawi, że używanie tunera w podróży będzie łatwe i przyjemne. Możesz cieszyć się cyfrową rozrywką transmisji telewizyjnych na żywo kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś!Cechy:

- rozbudowana aplikacja TV - możliwość oglądania telewizji cyfrowej naziemnej na urządzeniu z systemem Android i wbudowanym złączem micro USB OTG (kompatybilny z telefonami ze złączem typu USB-C. Wymagana przejściówka microUSB-USB-C ze wsparciem OTG)
- elektroniczny przewodnik po kanałach (EPG) umożliwiający zaprogramowanie nagrań
- automatyczne wyszukiwanie kanałów
- tworzenie listy ulubionych stacji sprzyja wygodnemu oglądaniu
- działa jako osobista cyfrowa nagrywarka (do odtworzenia nagrań należy użyć aplikacji MX Player - do ściągnięcia ze sklepu Google Play)Uwaga! Urządzenie obsługuje system Android od wersji 4.1 wzwyż.

Jak to działa?
- miniaturowych rozmiarów tuner PT360 należy podłączyć do portu USB urządzenia przenośnego - koniecznie musi to być port OTG
- należy pobrać z marketu Google PLAY bezpłatne oprogramowanie PAD TV HD, następnie zainstalować je, wybrać kraj Polskę, po czym rozpocząć automatyczne skanowanie kanałów
- po zakończeniu, możemy cieszyć się dostępnymi programami telewizyjnymi wszędzie tam, gdzie sięga zasięg DVB-T
- polska instrukcja

 


Po zainstalowaniu programu i włączeniu pojawi się grafika jak powyżej. Następnie należy podłączyć PAD TV HD do telefonu lub tabletu.

Zrzuty ekranowe:

zrzut_PAD_TV_Android_DVB-T_7.jpg

zrzut_PAD_TV_Android_DVB-T_6.jpg

zrzut_PAD_TV_Android_DVB-T_5.jpg

Proszę pamiętać, że jak w każdym dekoderze DVB-T jakość transmisji zależy od jakości i siły sygnału DVB-T!

Próbka nagrania (kliknij i sprawdź):

youtube_Pad_TV_DVB-T.jpg

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty