SmartHome Security Kit - zestaw startowy dla inteligentnego domu

IDM3776

Nowy produkt

Smart Home Security Kit to zestaw urządzeń dzięki któremu możesz uczynić swój dom bezpieczniejszy. Jednocześnie jest to pierwszy krok, który pozwoli Ci wejść w świat automatyki i inteligentnych domów.

Więcej szczegółów

9 szt. - ilość produktu na stanie

780,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

slider-smarthome1-750x410.jpg

Smart Home Security Kit to zestaw urządzeń dzięki któremu możesz uczynić swój dom bezpieczniejszy. Jednocześnie jest to pierwszy krok, który pozwoli Ci wejść w świat automatyki i inteligentnych domów.

Jedną z jego niezaprzeczalnych zalet jest prostota montażu, która pozwoli Ci samodzielnie skonfigurować i zainstalować go w domu lub mieszkaniu.
Security Kit stanowi pakiet startowy całego systemu inteligentnego domu jakim jest Ferguson Smart Home. W jego skład wchodzi szereg najpotrzebniejszych czujników, które umożliwią Ci na monitoring i kontrolę nad tym co się dzieje na Twojej posesji przez całą dobę i bez względu na to gdzie się znajdujesz. Komunikaty wysyłane z huba, który jest "sercem" inteligentnego budynku, kierowane są bezpośrednio na smartfon lub tablet jego administratora.

Twój dom zawsze bezpieczny!

SmartHome_zestaw_startowy_3.jpg

SmartHome_zestaw_startowy_4.jpg

Bezprzewodowa instalacja, technologia ZigBee

Elementy naszego systemu współpracują z elementami innych producentów i na odwrót - wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnego standardu ZigBee. ZigBee jest językiem do bezprzewodowej komunikacji pomiędzy urządzeniami codziennego użytku, które prawdopodobnie działają już w Twojej pracy lub domu!

Łatwa rozbudowa systemu!

Ferguson Smart Home Security Kit można łatwo rozbudować o dowolne pozostałe elementy systemu. Oczywiście każdy element systemu można kupić oddzielnie - wszystkie się połączą i stworzą sieć wymieniających się wzajemnie informacjami połączeń.

SmartHome_zestaw_startowy_5.jpg

Zdalne sterowanie i monitoring dzięki dedykowanej aplikacji

android-and-ios-logo_hi.jpgBądź na bieżąco ze stanem swojego domu! Dzięki dedykowanej aplikacji możesz w pełni obsłużyć czujki podpięte do centralnego huba, otrzymasz informacje o zmianach w funkcjonowaniu czujek, alarmach i innych zdarzeniach, które mogą wystąpić w domu. Możesz szybko wyłączyć niechciane alarmy, wezwać odpowiednie służby w przypadku rozszczelnienia instalacji gazowej itd.

SmartHome_zestaw_startowy_6.jpg

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty