Przedłużacz Extender HDMI po sieci 230V

Nowy produkt

Transmiter HDMI pozwala na transmisję obrazu i dźwięku w jakości FullHD po sieci elektrycznej 230V. Wystarczy podłączyć nadajnik i odbiornik do tej samej fazy elektrycznej.  

Więcej szczegółów

3 szt. - ilość produktu na stanie

Ostatnie egzemplarze!

1 199,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Transmiter HDMI pozwala na transmisję obrazu i dźwięku w jakości FullHD po sieci elektrycznej. Wystarczy podłączyć nadajnik i odbiornik do tej samej fazy elektrycznej. 

Odbiornik i nadajnik zestroją się ze sobą automatycznie. Nadajnik posiada wejście i wyjście HDMI (do wejścia podłączamy nasze źródło sygnału np. dekoder), a odbiornik wyjście HDMI do podłączenia telewizora czy rzutnika. Zasięg urządzenia jak podaje producent dochodzi nawet do 150m, a jakość przesyłanego sygnału jest bardzo dobra. Do zestawu dołączono nadajnik i odbiornik podczerwieni umożliwiające przesłanie tą samą drogą sygnałów sterujących pilota.
 
Najważniejsze cechy transmitera:
- obsługiwane rozdzielczości: 480i, 480p, 576i, 720p, 1080i, 1080p
- protokół transmisji: HDbiT
- zgodność HDMI: HDMI 1.3
- zasięg: 150m
     
UWAGA:
Przy podłączaniu nadajnika i odbiornika podczerwieni nie należy pomylić elementów (wyglądają tak samo). Odpowiednie oznaczenie (IR OUT i IR IN) jest na na karteczkach przyklejonych do kabla i na obudowie transmiterów.

Wejścia w nadajniku:
1x wejście HDMI
1x przewód zasilania
1x wyjście HDMI
1x czujnik podczerwieni

Wejścia w odbiorniku:
1x przewód zasilania
1x wyjście HDMI
1x czujnik podczerwieni

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty