Kabel HDMI SCP 2.0 4,5m 4K Zobacz większe

Kabel HDMI SCP 2.0 4,5m 4K

Nowy produkt

Kabel zgodny z najwyższym standardem Premium High Speed HDMI with Ethernet, gwarantującym obsługę sygnału 4K@60 4:4:4 2160p przy przepustowości do 18Gbps.

Więcej szczegółów

15 szt. - ilość produktu na stanie

169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kabel zgodny z najwyższym standardem Premium High Speed HDMI with Ethernet, gwarantującym obsługę sygnału 4K@60 4:4:4 2160p przy przepustowości do 18Gbps.

Firma SCP jest jednym z pierwszych na świecie producentów kabli, które po przetestowaniu zostały oznaczone certyfikatem zgodności z najnowszym standardem.
Kable poza spełnieniem najwyższych wymogów są dodatkowo ekranowane co zwiększa ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi promieniowaniem elektromagnetycznym.

Główne cechy:
- gwarancja obsługi pełnego sygnału 4K / Ultra HD - 4-krotna wielokrotność Full HD 1080p
- rekomendowany do instalacji przemysłowych, idealny do prowadzenia w ścianach.
- złącze w technologii Snug-Tite™ gwarantuje niezawodne podłączenie
- najwyższa ochrona przed zakłóceniami - potrójnie ekranowane kable i konektory
- oznaczenie potwierdzające wiarygodność z QR kodem do sprawdzenia autentyczności dzięki aplikacji pochodzącej z www.hdmi.org
- kabel przetestowany w Autoryzowanym CentrumTestowym (ATC) potwierdzającym zgodność ze standardem Premium High Speed HDMI with Ethernet
- złącza pokryte 24-karatowym złotem dla optymalnego przesyłania sygnału i odporności na korozję
- przewody 30 AWG TC
- wsteczna kompatybilność z poprzednimi wersjami HDMI

Możliwości:
- wsparcie przesyłu sygnału 4K / Ultra HD 4K@60 4:4:4 2160p przy przepustowości do 18Gbps
- najwyższa kategoria kabli HDMI - Premium High Speed HDMI® with Ethernet
- wsparcie przesyłu sygnału w technologii HDR - o szerokim zakresie tonalnym
- obsługa szerszego spectrum kolorów / kolorymetrii BT.2020
- obsługa dźwięku przestrzennego, w tym 32 kanałów audio - surround 11.2
- ARC - kanał zwrotny audio
- wsparcie 3D Full HD
- HDCP 2.2
- kabel testowany - w pełni kompatybilny ze złączami HDMI v2.0b
- wsparcie dźwięku HD-Audio, w tym Dolby Atmos® i innych
- kanał Ethernet - HDMI Ethernet Channel
- HDMI-CEC
- certyfikat UL VW-1

Ekskluzywna technologia SCP Snug Tite™
Złącza HDMI w miarę eksploatacji mogą stać się luźne, co może powodować zakłócenia sygnału lub nawet zerwanie połączenia. Bywa, że zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalnych firm integrujących jest to duży problem, generujący niepotrzebne problemy, a często stratę pieniędzy i czasu. Opatentowana przez SCP technologia Snug-Tite™ pozwala uniknąć takiej sytuacji i zapewnia, że kable pozostaną bezpiecznie podłączone. Dotychczas znane rozwiązania z blokadami, zatrzaskami czy klipsami na konektorach HDMI bywają niepraktycznie, znacznie ograniczając miejsce przy urządzeniach wieloportowych. Złącze Snug-Tite™ zapewnia połączenia nawet przy przyłożeniu pewnej siły czy po wielu przełączeniach kabla. Jest to idealne rozwiązanie dla aplikacji mobilnych, jak i stacjonarnych zapewniające bezpieczne i pewne połączenia.

Potrójna ochrona przeciwzakłóceniowa
Kable SCP z serii Premium Certified charakteryzują się potrójnie ekranowanymi konektorami i kablami. Zapewnia to najwyższy poziom ochrony przeciwzakłóceniowej, która wraz ze wzrostem częstotliwości przy sygnałach 4K Ultra HD staje się wiodącym problemem mającym oddziaływanie na urządzenia bezprzewodowe w kinach, teatrach, serwerowaniach czy komercyjnych instalacjach audio wideo. Dlatego też kable SCP w standardzie Premium Certified są idealnym rozwiązaniem w tej typu projektach.

SCP jest to amerykańska firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu profesjonalnego sprzętu audio wideo, w tym między innymi w najwyższej jakości okablowania. Rozwiązania firmy Structured Cable Products znalazły zastosowanie w ogromnej ilości zaawansowanych projektów audiowizualnych, z instalacjami wojskowymi czy medycznymi włącznie.

GWARANCJA: 24 MIESIĄCE

Polecane produkty