Bezprzewodowy transmiter HDMI Dongle do 20m

Nowy produkt

Bezprzewodowy transmiter HDMI Dongle wykonany jest w formie stick-a, który wpinany jest bezpośrednio do złącza HDMI urządzenia, z którego sygnał AV chcemy przesłać na odległość.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

730,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezprzewodowy transmiter HDMI Dongle wykonany jest w formie stick-a, który wpinany jest bezpośrednio do złącza HDMI urządzenia, z którego sygnał AV chcemy przesłać na odległość.

Dongle można zasilić z gniazda USB więc idealnie nadaje się do laptopów czy dekoderów posiadających HDMI i jednocześnie wolne złącze USB.


Obraz i dźwięk można przesłać na odległość do 20 metrów.
Obsługiwana rozdzielczość FullHD do 1080p. Dodatkowo transmiter przesyła komendy pilota do którego podłączone jest urządzenie nadawcze. Dobrze radzi sobie w mieszkaniu, gdzie sygnał musi przejść przez ściany. Nie zauważono utraty jakości sygnału co często występuje w tańszych transmiterach, a obraz z komputera nawet przy małej czcionce jest czytelny i bardzo dobrej jakości. Dzięki zgodności z HDCP urządzenie świetnie radzi sobie z dekoderami płatnych platform co przetestowaliśmy na najnowszych dekoderach nc+ i Cyfrowego Polsatu.Najważniejsze cechy:
- bezprzewodowa transmisja sygnału HDMI
- transmisja pełnego HD 1080p do 20 metrów
- pełna zgodność z HDMI oraz HDCP
- przenoszenie sygnału podczerwieni do sterowania urządzeniem
- urządzanie plug'n play, nie wymaga sterowników ani sieci WiFi
- kompatybilne ze wszystkimi źródłami sygnału i wyświetlaczami HDMI
- metalowa obudowa znacznie poprawia ekranowanie urządzenia

Bezprzewodowa transmisja sygnału z Twojego komputera, odbiornika telewizji kablowej, satelitarnej lub naziemnej, odtwarzacza Blu-Ray/DVD, konsoli gier lub innego dowolnego urządzenia HDMI pozwala na uniknięcie plątaniny kabli biegnących np. do Twojego telewizora / monitora wiszącego na ścianie.

Transmitery przesyłają żywy obraz w czasie rzeczywistym, bez opóźnień poprzez ściany, stropy pozwalając na odbiór sygnału w takich miejscach jak sypialnie, bawialnie, salony, pokoje, kuchnie, strychy i poddasza.

Bezproblemowa instalacja dzięki technologia Plug and Play.
Po prostu podłącz transmiter do wyjścia twojego urządzenia HDMI a odbiornik do wyświetlacza HDTV i natychmiast otrzymasz połączenie. Nie jest konieczne żadne oprogramowanie ani sieć WiFi. Urządzenie jest absolutnie niezbędne w nowoczesnych cyfrowych domach, istnieją wręcz nieskończone możliwości zastosowania tej technologii.

Transmisja sygnałów podczerwieni.
Zestaw do bezprzewodowej transmisji pozwala także na sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca w domu. Zmieniaj kanały, zatrzymuj odtwarzanie filmów, zwiększaj głośność - działają wszystkie dostępne funkcje. Po prostu skieruj swojego pilota na odbiornik i naciśnij właściwy przycisk na pilocie - to takie proste.

Specyfikacja techniczna:
- transmisja HDMI przy pełnej zgodności z HDCP
- protokół transmisji w pasmie: 5GHz
- obsługiwane rozdzielczości: 480i@60Hz, 480p@60Hz, 576i@50Hz, 576p@50Hz, 720p@50/60Hz, 1080i@50/60Hz, 1080p@50/60Hz
- obsługa podczerwieni: 20 ~ 60kHz
- maksymalny dystans: 20m - 1080p@60Hz (przy widoczności urządzeń)
- temperatura pracy: 0oC ~ 40oC
- zasilanie: DC5V / 2A
- pobór prądu: TX < 3W - RX < 5W
- wymiary TX 89,0x39,0x15,2mm oraz RX: 95,0x120,5x20,1mm
- waga: TX: 30g, RX: 220g

Zestaw zawiera:
- nadajnik TX
- odbiornik RX
- 1x zasilacz
- 1x kabel zasilający TX z USB
- 2x port podczerwieni
- 1x antena

Zobacz filmik (kliknij):

GWARANCJA: 12 MIESIĘCY

Polecane produkty