Modulator HDMI cyfrowy EDISION LITE

Nowy produkt

Modulator EDISION LITE jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wejściowy sygnał podany na złącze HDMI moduluje w standardzie DVB-T COFDM. Można na niego podać sygnał zarówno SD, jak i w rozdzielczości Full HD. Posiada wejścia: HDMI, USB oraz wyjście F.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

580,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Modulator_Edision_logo.jpg

Modulator_Edision_Lite_2.jpg

Modulator jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wejściowy sygnał podany na złącze HDMI moduluje w standardzie DVB-T COFDM. Można na niego podać sygnał zarówno SD, jak i w rozdzielczości Full HD. Posiada wejścia: HDMI, USB oraz wyjście F. Modulator nie posiada wejścia F ale w celu bezpośredniego połączenia z instalacją antenową DVB-T można zastosować rozgałęźnik TV typu R-2.

Urządzenie jest modulatorem jednokanałowym. Oznacza to możliwość podłączenia do niego jednego źródła sygnału oraz zmodulowania go do postaci cyfrowego multipleksu DVB-T. Opcje konfiguracyjne pozwalają na dołożenie strumienia wyjściowego do istniejącej już instalacji DVB-T w sposób wybrany przez administratora lub inwestora.

Modulator_Edision_Lite_3.jpg

Źródło sygnału stanowić mogą między innymi: odtwarzacze multimedialne, rejestratory DVR, odtwarzacze Blu-ray, komputery PC, czy dekodery STB. Modulator może więc posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T MPEG-4, po kablu koncentrycznym w instalacjach telewizyjnych oraz instalacjach monitoringu przemysłowego. Maksymalna przepływność strumienia wyjściowego wynieść może zgodnie ze standardem 31,68Mbit/s.

Konfiguracji wszystkich parametrów dokonuje się przy użyciu przycisków oraz wyświetlacza umieszczonych na przednim panelu modulatora.

Modulator_Edision_Lite_4.jpg


Modulator wyposażony jest w złącze USB, które umożliwia aktualizację oprogramowania.

Modulator idealnie nadaje się do hoteli, pensjonatów, szpitali. Dzięki niemu w łatwy sposób uzupełniamy ofertę kanałów naziemnej telewizji cyfrowej o wybrane programy telewizji satelitarnej przenosząc je w pasmo VHF lub UHF.

Edision Lite posiada funkcję FAST PRE-CONFIG, która oferuje 50 wstępnie skonfigurowanych i łatwych do wybrania planów kanałowych dla szybkiego i łatwego programowania, gdy mamy więcej niż 1 modulator w tej samej instalacji.

Modulator_Edision_Lite_6.jpg

Przykładowe schematy montażowe:

Modulator_hdmi_Lite_Edision.jpg

Zobacz filmik (kliknij):

modulator_hdmi_edision_lite_youtube.jpg

Poniżej instrukcja obsługi do pobrania!

Polecane produkty

Pobierz